Jump to content
Българският форум за музиканти

Фалшиви Vintage 30?


liquid_death

Recommended Posts

Китайците са направили копие на Celestion Vintage 30? Но защо ли се учудвам.

 

http://www.ebay.de/itm/12-Zoll-Speaker-Lautsprecher-8-Ohm-ahnlich-Vintage-30-kein-Celestion-/221218943184?pt=Amps&hash=item3381ad30d0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те така или иначе ги произвеждат, продават си ги без марка (може би тези които не минават качествения контрол )

 

Така процедират и с много други продукти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продавачът изрично декларира, че предлаганият говорител не е Celestion.

Рекламира, като казва, че е подобен на V30. 

ähnlich Vintage 30, kein Celestion

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този продавач - да.Но ако някой друг го купи, залепи стикер(който не се прави никак трудно) и го пусне за продажба?Според мен е въпрос на време да се случи.

Разбира се има видими разлики с оригинала и не мисля, че е от същата фабрика.Това ме притесни.

п.с. плочката с конекторите е хваната по друг начин за шасито и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако, ако... като е ако, отиваш в официалния дистрибутор, броиш парсата и вземаш оригинала... принципно... :) Иначе - с вяра и късмет.

Редактирано от 7thString
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E-bay :)

Не случайно плащането се препоръчва да мине през PayPal.

Ако докажеш фалшификата, ще си получиш парите и това работи наистина :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^, ^ Момчета , това е ясно, просто за първи път се натъквам на копие на celestion, стана ми интригуващо и реших да споделя :) Пък вие почнахте с раздаването на акъл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напомня ми на новината в национален радиоефир, "Скандал! Фалшиво сирене в магазина", като фалшиво свирене в кръчмата. Щяхме да се пребием като кучета по магистралата от хилене, особено като беше последвала другата скандална новина за някъв младеж, дето се опитал да открадне три буса и едно ауди, и като го хванали се чудила прокуратурата какво да го прави. К'во ви дреме, пичове, китайците и мартениците ни правят, шопската салата, сигурно и фалшивото сирене е било китайско (към шопската салата), с тайвански чушки и оцет от Сингапур. Вие тука за някакви говорители...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.