Jump to content
Българският форум за музиканти

Имам Един Голям Въпрос


SlipFly

Recommended Posts

Вече дърпам, ще го видим какво е... :D

 

П.П. Лично на мен новия Guitar Rig 1.2 повече ми харесва. И като интерфейс и като саунд!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 54
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Вече дърпам, ще го видим какво е... :lol:

 

П.П. Лично на мен новия Guitar Rig 1.2 повече ми харесва. И като интерфейс и като саунд!!!

Разликата между 1.1 и 1.2 ме впечатли! Първата ми се струваше направо неизползваема, но тази може да изкара някои слушаеми звуци. Ако успея да си сваля латенцията под 5 - направо ще е функционална въпреки "boxy" звученето :-))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Guitar Rig на мен не ми допадна....Аз съм си фен на Сонар4 + Амплитюб :D Много реално симулира ефектите, а на Guitar Rig нещо самите ефекти ми звучат много далече от реалните :D Препоръчвам Амплитюб :D

 

П.С. Много ми се иска да чуя и видя какво ли ще измислят скоро като следваща версия на този плъгин :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guitar Rig на мен не ми допадна....Аз съм си фен на Сонар4 + Амплитюб :D Много реално симулира ефектите, а на Guitar Rig нещо самите ефекти ми звучат много далече от реалните :D Препоръчвам Амплитюб :D

 

П.С. Много ми се иска да чуя и видя какво ли ще измислят скоро като следваща версия на този плъгин :P

И аз я чакам с огромно нетърпение, брато.

А иначе и ГИтар Рига хич не е зле... поне съм чувал някои богове-пилета какво правят с него ахахахаах

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guitar Rig на мен не ми допадна....Аз съм си фен на Сонар4 + Амплитюб :blink: Много реално симулира ефектите, а на Guitar Rig нещо самите ефекти ми звучат много далече от реалните :cheers: Препоръчвам Амплитюб ;)

 

П.С. Много ми се иска да чуя и видя какво ли ще измислят скоро като следваща версия на този плъгин :blink:

аз пък повече се кефя на rig-a, има някои много яки попадения, а дилеи и ревърбите му са по-добри, поне според мен де

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък повече се кефя на rig-a, има някои много яки попадения, а дилеи и ревърбите му са по-добри, поне според мен де

ам там някъде свършват ''невероятностите'' на Риг-а :beer: ..да

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Ако звуковата ти карта е вградена, или е от тези от по 10 долара - забрави.

Трябва ти най-малко Live-Audigy1-2 за малко закъснение, въпреки, че и при тях що се отнася до шума работата е лайняна.

 

И Guitar Rig, и Amplitube са много добри, но риг-а е по-сложен за настройка. Ако не можете да си го настроите звучи по-зле от амплитюба, но иначе е по-добър от нея. В Амплитюба 1-2 от преамповете имат яка динамика, затова се създава илюзията че е по добър. Иначе риг-а има къде къде по-големи възможности.

 

А колкото до FXBOX пак трябва да кажа, че е доста стара и в сравнение с гореописаните програми е ПЪЛЕН БОКЛУК, звучи като някое 200-300 левово Zoom процесорче.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Извинявайте че се намесвам може би не където трябва.

Въпросът ми е следният. Имам SoundBlaster Live и към него има доста ефекти в самият софтуер(като има и параметри за донастройка). На мен ми се струват сравнително добри като за домашно ползване(за аматьор като мен), а и няма забавяне и въобще не товари процесора. Въпроса ми е ако някой от вас е пробвал да си каже мнението. Evtim Djerekarov спомена за Live-Audigy1-2 и закъснение и може би той ще ме светне, ако не е добро да слагам някоя друга програма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То хубаво работи Guitar Rig ама от каде да си настроя дилея щото като дрънна и слд 1.5-2 секунди ми излиза звука през слушалките ? :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявайте че се намесвам може би не където трябва.

Въпросът ми е следният. Имам SoundBlaster Live и към него има доста ефекти в самият софтуер(като има и параметри за донастройка). На мен ми се струват сравнително добри като за домашно ползване(за аматьор като мен), а и няма забавяне и въобще не товари процесора. Въпроса ми е ако някой от вас е пробвал да си каже мнението. Evtim Djerekarov спомена за Live-Audigy1-2 и закъснение и може би той ще ме светне, ако не е добро да слагам някоя друга програма.

аз имам 2зс Платинум Про карта със същите ефекти и мисля, че резачките не са на ниво, обаче от другите ефекти има добри попаднения и като цяло става за доукрасяване на звука :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То хубаво работи Guitar Rig ама от каде да си настроя дилея щото като дрънна и слд 1.5-2 секунди ми излиза звука през слушалките ? :ph34r:

това не е дилей... това е онборд карта :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.