Jump to content
Българският форум за музиканти

Тарамбуки


Recommended Posts

хаха влизаме ве как :) тука напоследак излезна много работа и нема време за форуми за АЙсиКюта за нищо .. иначе мисля че има така тема ммм.. кво беше срещи на форума или нещо такова ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 122
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

хаха влизаме ве как :) тука напоследак излезна много работа и нема време за форуми за АЙсиКюта за нищо .. иначе мисля че има така тема ммм.. кво беше срещи на форума или нещо такова ;)

ае се събереме да подрункаме кажи кога влиза6 и там и др и да се съберем да подрънкаме 6тот напражо ми писна тука при мен си4ки са некфи сухи и никой не свири на ни6то ;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми е са събота неделя ако е хубаво времето ше напраеме неква среща ;) ше напускаме файери малко медийна реклама ала бала аххах оо да и ако стане мое си го напраем традиция ахаа примерно сяка неделя еди каде си се сабираме секи си носи тва на което дрънка и готоо ;)) само да не бият некаде хаха ;) тука във квартала съм чувал разни неща от рода на " авее кво си се разблъскал ве ? тва да не е джунгла тука " или " кви са тея мангаси ве о_О кво блъскат " ;) ;) :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми е са събота неделя ако е хубаво времето ше напраеме неква среща :) ше напускаме файери малко медийна реклама ала бала аххах оо да и ако стане мое си го напраем традиция ахаа примерно сяка неделя еди каде си се сабираме секи си носи тва на което дрънка и готоо :)) само да не бият некаде хаха :) тука във квартала съм чувал разни неща от рода на " авее кво си се разблъскал ве ? тва да не е джунгла тука " или " кви са тея мангаси ве о_О кво блъскат " ;):);)

само имам един мн малук проблем до 5 и 30 съм на ба4кане :) и еми ае аз днес кум 5 6е влезна и 6е съм тук до към 11 ае влез да обсъдим или а ве нз ама мисля 4е 6е я яко да се саберем :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес няма как да влезна между 5 и 11. ... всъшност за към 5 има некав шанс но не е сигорно ... айй ако не се засе4ем днес утре и тка :) само да е хубаво времето събота недеял пък ше го измислим :) иначе и аз бачкам до 17:30 но само от понеделник до петък :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе я кажете от каде да си зема хубава кожа за тарамбуката,че мойта я скасаха :icon_shithappens: Може да ви прозвучи малко тъпо ама ако си зема за барабан с съштата големи дали ще стане. :ph34r: rasta2da пиши ми на лично че сега несе сещам точно адреса. :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми кажи за ква тарамбука ти требе кожа :greenball: иначе аз от кожа за том 16 ин4а срязах кожата направих там разни схеми и я опънах на тарамбуката хаха :ph34r: стана яко басова :ph34r: ако ти се занимава може да си го напраеш :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам едно питане...

 

От години имам мечта да притежавам индийска табла, но където и да съм търсил съм намирал само разни малки, декоративни. Ако някой е виждал някъде да продават, моля да сподели, за което благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.