Jump to content
Българският форум за музиканти

Тарамбуки


Recommended Posts

аа да знам че ако я упражнявам ще стане и тя мощна :D постояно си държа някакъв ритъм със пръсти независимо дали съм във трамвая на работа или на лекций само си тропкам със лявата и супер много съм я ъпгреидйнал вече :D със тренировки и упоритост сичко се постига :metalist: бах колко съм мъдър :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 122
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

ТарамбукаЧука

мм...кофти се чува щото записвам с мп3плейара

иначе 20те секунди  01:00  до  01:20  мисла че добре се е получило ;)) аве още бая имам да уча  ;)

еееи думтека на тва запис4е 4аиките и другите електронни звуци как се полу4иха :lol::lol::curse: тъкмо са та слушам да пробвам новия лап-топ. :hello: :hello: :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ееее.. еми иам си чайка у нас кво :P аз и свира тя ми е пее :(

това е песен на Aphrodite - chross chanel се казва :D пускам си разни песнички и си свира върху тях

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ооо да :nono:)) мм утре като съм си вкъщи ще пусна има некой дет са се получили добри :) даже може да си напраийме батъл :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето това БАШТВА тука записа горе долу добре обаче на другите ми демота ужас незнам от какво зависи какво трябва да правя за да се чува по добре ;) освен че трябва хубав микрофон :D а не да записвам със микрофона на плейара :D тарамбукаЧука

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://home.zonnet.nl/duoizvorfoto/tarambuka.jpg

 

Ето тази утре си я купувам за 70 лв.Нищо чи за втори път ще пипам тарамбука. :violin: Важното е че ще изнеса съседите. :green: :D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам продават ли се някъде кожи за Тарамбукита 4" щот не съм много запознат?

щот и аз имама една малка декоративна и малко я бастисахме че сега търся кожа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

не съм запознат с този инструмент.един приятел свири на тарамбука,но не съм се интересувал много.трудно ли се свири?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://home.zonnet.nl/duoizvorfoto/tarambuka.jpg

 

Ето тази утре си я купувам за 70 лв.Нищо чи за втори път ще пипам тарамбука. :violin: Важното е че ще изнеса съседите. :green: :headbang::)

здравей.извинявай,но ми изглеждаш много познат.случайно да не се казваш мони?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
membrantae.JPG тая мембрана си купих неска :) няма нищо общо със старите лудница е яко се кефа хаха казаха ми че била ПРО :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте и от мен! :)

Исках нещичко да ви попитам...тарамбука или джембе е това на снимките?

 

SUNP0057.jpg

SUNP0058.jpg

 

Аз си мислех, че се води тарамбука, но от снимките във форума май се оказа обратното :P

Не мога да разбера, каква е всъшност разликата м/у двете?

 

А, да! Да знаете, че много ме зарибихте по този ДРЪМБОЙ! Утре ще обикалям да си търся, дано да открия нещо читаво :)

Вижте и това /може и да сте го виждали/ ,направо ме разби тоя човек :P :

http://video.google.com/videoplay?docid=-6...06&q=djembe

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тва филмче не го бях гледал яко е :) иначе тва на снимката е джембе

darbuka-003-s.jpg това е дарбука или дюмбек

tarambuka.jpg тарамбука :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.