Jump to content
Българският форум за музиканти

V.E.S.E.L.I.N

Басист търси банда в София

Recommended Posts

Не съм стилово ограничен, харесвам всякакъв тип музика.Свирил съм в банда докато живеех в Пловдив. Имам бас Cort и бас-усилвател Cort 30-ватов. Ако има заинтересовани да пишат по скайп: parasum.sobkata или да ме намерят по фейсбук Veselin Breskovski. Очаквам ви! :))

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей приятелю,ние сме група ,която търси басист....имаме си репетиционна и не се съобразяваме с време което е страхотно .Свирим кавъри като идеята е да ги преработим през нашата призма ..........групи като Metallica,Gun ,Motorhead,Godsmack,Guns'n Roses,Hipodil ,limp B.,rage against the machine...и т.н.Ако имаш желание да направим едн две репетиций ....пиши .bobsonsv@abv.bg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

В момента търсим басист. Идеята е следната - трио сме, вокал/соло китарист, плюс един басист и един барабанист. Както споменах по-горе обаче, в момента търсим басист. Свирим хеви/траш метъл, но когато споменаваме това, моля те, не си помисляй за определени групи и пр. Творим само авторска музика, която смеем да кажем, че е е технична, сложна, мачкаща и твърда, и не прилича на музиката на друга банда. Музика, която се прави от музиканти, а не от чикиджии, които се чудят какво да правят с инструмента си и вместо това носят на концертите си "прашки". Та идеята е следната -ето линк към домашно-записания албум на "Врява" (качеството е тегаво, на живо е меко е казано различно, но един музикант би могъл за да добие представа):

https://www.facebook.com/media/set/?set=vb.143008172440841&type=2 

( на първото парче е само китарата, защото е ново, останалите си имат всичко ).                                                                                           

Ако представлява интерес за теб, пиши на лично съобщение. Дори и да не ти се занимава, ще ти бъдем благодарни, ако все пак ни отговориш, нищо, че ще е с отрицателен отговор.

Редактирано от "Врява"

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все още ли търсиш банда :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.