Jump to content
Българският форум за музиканти

Лидийски джем


Caprycorn

Recommended Posts

Изглежда, че този раздел ще се превърне в мое любимо кътче от форума...

Бекинг трак от тук:

И моето спонтанно изпълнение:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готина тема за свирня... аз посвирих две минути и после два часа обработвах записа...още съм новобранец в тия неща.

Този път се постарах аудиото да е по добре :greenball:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колеги, страхотно свирене сте ударили. Поздравления за темата и трака, страхотен е.
Ето едно включване и от мен, има 1-2 компромисни неща в изпълнението, особено в края, но честно казано не ми стигна нощта :P

 

http://www.youtube.com/watch?v=7Kfzmd6R9X8

 

Поздрави,

Марио.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яко сте забили всички, zwer-ски саунд zwero и  killer`ски на  killer. :godbless:

Много благодатно тракче, малко вкарва в едни граници, от които не може да се избяга ама е много гот.

 

http://www.youtube.com/watch?v=jVMW6CMm0oM&feature=youtu.be

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво момчета, много хубаво свирене.

В какво е вклчена китарата?

Въпросът е за всички, предполагам на повечето колеги ще им е интересно да знаят това което чуват през какво е минало (усилватели, ефекти и т.н.)

Поздрави,

Марио.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

При мен няма особени тайни- китарата е Гибсън Лес Пол и е включена в Ориндж Рокерверб 50 МК 2. Звукът се записва направо от фото апаратчето, което  използвам в случая като видеокамера.  Понеже свиря в малките часове на нощта, силата е много тиха, и на записа ясно се чува освен звукът от усилвателя, и акустичният звук на китарата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стария Фендер на Пепи от Акага (Сленг) и Гитар Рига с интернетско-сватбарски пресет.... :secret:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами по принцип свиря с Гитар Риг-2, но първо сигнала минава през две кубета и понякога използвам драйва на второто, но сега направо заврях кабела в смеситела и орязах малко басите на китарата от него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм ...аз се оказва че съм посвирил върху това, ама нещо съм го забравил и вчера го видях.

А съм пропуснал и повечето изпълнения тук, за което обещавам да се поправя :)

Ето тук (oldschool - Гиби ЕлПи, Маршал JMP, микрофон)

http://soundcloud.com/synchu/elydian-jam

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.