Jump to content
Българският форум за музиканти

Покупка на Gibson !


sunman

Recommended Posts

Здравейте, решил съм да си взимам Gibson SG и се спрях на този http://www2.gibson.com/Products/Electric-Guitars/SG/Gibson-USA/SG-Special-Humbucker.aspx?fb_action_ids=483356405052459&fb_action_types=og.likes&fb_source=timeline_og&action_object_map={%22483356405052459%22%3A10151333564190078}&action_type_map={%22483356405052459%22%3A%22og.likes%22}&action_ref_map=[]

Китарата ще ми е подарят ! :recourse:

И някой, ако може да ми каже мнение за въпросния модел ?!

 

Мерси предварително ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би това е най-удобната китара, която съм хващал някога! С лекота се достига до последните прагчета, много лека в сравнение с Лес Пол!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би това е най-удобната китара, която съм хващал някога! С лекота се достига до последните прагчета, много лека в сравнение с Лес Пол!

Всички това газват за SG-тата ! Вярно си е ! :):virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво те интересува? И лопата да ти подарят, пак си е подарък. А тук говорим за GIBSON (който ще ти го подарява, жив и здрав да е), т.е. освен ако не си някакъв хипер-мега-профи музикант със супер-гига изисквания, едва ли няма да ти хареса, а дори и да не ти хареса, пак си е подарен Гибсън.

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ами интересува ме точно този модел, това е най-евтиният им и някой ако случайно е свирел на такъв, да изкаже мнение !!

Четох по интернета, че е доста добър, добре се представя ! Иначе е подарък за Хабитуриентската ! :girl_cray2::D

Иначе 100%, че ще ми хареса !! Минавам от Кремона на Gibson, голяма ще да е разликата ! :D

Редактирано от sunman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо не отидеш да пробваш няколко различни модела MCI? Инструмент не се купува по отзиви във форум, дори и да ти е подарен. Ясно е, че разликата от Кремоната ще е огромна, но може да се окаже, че за тези пари ще има нещо, което ще ти пасне повече, на пипане или като звук.

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.