Jump to content
Българският форум за музиканти

MusikMesse 2013 ден първи


musicman

Recommended Posts

 

Започна най-големият панаир в Европа за музикални инструменти, оборудване, ноти и аксесоари. Ден първи.

 

Първо искам да внеса едно уточнение, че това е първи ден за мен на панаира, иначе събитието започна още вчера.

И така, не знам как да го опиша с думи. Представете си нещо като панаира в Пловдив но във всички халета да има само музикални инструменти, апаратура, оборудване, ноти и всичко каквото се сетите необходимо на музикантите.

 

За да добиете горе-долу представа колко е голямо събитието ще ви кажа, че за днес успях да обиколя само едно хале ( макар и на два етажа ). В смисъл, че разглеждам, снимам тук пробвам нещо, там пробвам и ей така си минава денят.

Понеже снимките са страшно много и няма да имам възможност сега да ги кача всички и да разкажа за всяка, ще сложа само няколко а другите ще кача в галерия за да можете да ги видите докато ми остане време да ги опиша.

 

Щандът на Korg

P4112852_thumb.jpg

 

Китари VOX

P4112860_thumb.jpg

 

Premier One

P4112871_thumb.jpg

 

Нов модел Cort KX5-TF

P4112881_thumb.jpg

 

Щандът на MEINL

P4112893_thumb.jpg

 

Нови ефекти от Mesa Boogie

P4112899_thumb.jpg

 

Tama Silverstar Custom

P4112908_thumb.jpg

 

Istanbul Mehmet

P4112911_thumb.jpg

 

Интересни ефекти от NUX

P4112919_thumb.jpg

 

Щандът на Ibanez

P4112922_thumb.jpg

 

Винаги е приятно да видиш българи - щандът на Кремона

P4113009_thumb.jpg

 

И още нещо от България - Иван Пейков и син заедно с Едрев Виолинс

P4112981_thumb.jpg

 

Прочети още.

  • Like 12
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.