Jump to content
Българският форум за музиканти

Sign in to follow this  
Petar.Ivanov

Въпрос относно марка и модел китара

Recommended Posts

Въпрос относно марка и модел китара..и по-точно DA CAPO SW-201 CEQ BK.. Намерих една такава в продавалник-а за 99лв. Не мога да пусна линк.. администраторите не разрешават!..Че въпроса ми е дали някой е имал такава китара, отзиви, нещо, каквото и да е. Просто досега не бях чувал за тази марка, а искам да си взема някаква по-евтина акустична китара, защото стана гаф с предната.. оказа се, че не била акустична а класическа, и металните струни не можа да ги понесе и стана лъкообразна..ама кой да знае..
Та, ако някой знае нещо по въпроса за тази марка .. моля да се включи!
Благодаря предварително!

Въпреки, че е неприемлива за мен става за твойте цели! Знам ги! :thumbs_up: Един приятел има такава вече доста години и вади добри пари с нея по улиците "на шапка". :virtuoz:

Благодаря за бързия отзив.. Ще имам в предвид мнението ви!
Още един път - благодаря!

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Vasil Belezhkov
      "Криво чирпанско хоро" е написано в памет на кларинетиста (изпълнител и преподавател) акад. Петко Радев броени дни след кончината му в края на септември 2017 г. Първоначалният вид на пиесата е за духов оркестър, но и този вариант е направен почти паралелно с него.
    • By sabracadabra
      Ние сме трима и търсим четвъртия, който има 2-3 часа седмично да посвирим някои от най-яките парчета на METALLICA. ЛС или 0898 82 92 01
    • By slightly_stoopid
      ЗДРАВЕЙТЕ
      Търсят се басист и барабанист за авторски проект във Варна! Може и соло китара при силно желание и идейност! Предимство е, ако музикантите пишат и текстове!
      Не искам да се заключваме в определен стил. Важно е музикантите да имат идеи за развитие. Все пак като основни определящи стилове са рок ен рол, алтернатив, пънки, фънки, ска, реге, като самите песни също могат да преминават в различни стилове. Във времето ще се сформира звученето на групата.
      Важно е музикантите да имат време за поне два пъти на седмица да правим репетиции, да имат мотивация за записи и концерти не само във Варна.
      Който има интерес нека да пише тук или може за повече инфо да ме намери във фейсбук: https://www.facebook.com/slavi.yambolov

• By hegemarth
      Здравейте! Наскоро се сетих за едни струни, които един приятел си беше купил. Попитах го, но той не помни какви са били, защото беше отдавна.
      Та, въпросните струни бяха с оплетка, а не намотка, както обикновените. Решил съм да си взема и аз едни, да ги пробвам, обаче не знам нито какъв модел се водят, нито марка. Ако някой знае и може да ме насочи, ще съм благодарен! :)
    • By wiseppman
      Аз, като всички, се ровя из Нета и разбира се, по въпроса за компресорите видях две противоположни мнения. Ако има примерно 2 компресора, един пич показва някакви графики и твърди, че така звука и състейна се скапва. А от друга страна в менюълите на производителите чета, че повече компресори един след друг подобряват драстично звука. И се чудя на кого да вярвам! Затова се питам, някой има ли опит с такава конфигурация?

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.