Jump to content
Българският форум за музиканти

Джем Сешън


Recommended Posts

бъди сигурен 4е 6те е в такав ден .4е да могат да дойдат максимален брой хора

Редактирано от rudibass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 194
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

няма проблеми важното е който е ре6ил да джеми да не прекалявя много със акохола и други работи 6тото 6те стане грозно на сцената да се клати някакав и да цикли едно и съ6то нали така?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще дойда да гледам и да пийна ;)

А, ако мястото е подходящо и готино, защо да не се превърне от джем в концерт. За по-нататък говоря :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обе6тавам да не се излагам с организацията.....6те се постарая да стане гот...

Редактирано от rudibass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз ще се включа с едно соло,ако ме искате де:cheers:Бих се включил с удоволствие,стига да нямам друга работа тогава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да ви погледам малко, че ме е срам да излезна с китарата си пред вас. Считам се за абсолютно некадърен, защото ме няма никакъв в солата :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих участвал на драго сърце, макар и на аматьорско ниво. Но ще ми е много приятно да погледам какви ги вършат изродите. Та бройте ме.

 

Ама друго ме интересува: техника, особено усилватели... всеки ли да помъкне примерно огромния си съветски усилвател от 56-та или 2 колони Респром под мишница, или там ще има озвучаване, та само инструменти и ефекти да се носят?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пи4ове много се радвам за интереса...за техниката: от всеки който иска да у4аства трябва само да си носи китарата дори и ефекти засега не са задължителни....за да може да става по барзо превклиу4ването по време на се6ъна....а ина4е относно датата...мисля да е някоя събота на октомври...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.