Jump to content
Българският форум за музиканти

Джем Сешън


Recommended Posts

Мен само мънинко ме е яд че одих в 13 часа пък си зех половинка водка и после още половинка (естествено не я излочих 'сичката) и бирички пийнах 2,3 та си се вижда. Но за сметка на това пък ми беше супер забавно

Ай,ся,не се оправдавай ;);)

Що ли не дойдох да помагам с водката.. :wall: :wall: ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 194
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Снеже, това дето ми викаш "Шефе"- ще го преглътна ... ама стига си се оправдавала с мен ;)

Хората те караха да излезеш да пееш а ти се дърпаше доколкото си спомням още докато имаше 2 микрофона. И не на последно място.... който не е дошъл на чек - негов си е проблема ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен само мънинко ме е яд че одих в 13 часа пък си зех половинка водка и после още половинка (естествено не я излочих 'сичката) и бирички пийнах 2,3 та си се вижда. Но за сметка на това пък ми беше супер забавно

Ай,ся,не се оправдавай :):)

Що ли не дойдох да помагам с водката.. :wall: :wall: :)

Ми що?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снеже, това дето ми викаш "Шефе"- ще го преглътна ... ама стига си се оправдавала с мен ;)

Хората те караха да излезеш да пееш а ти се дърпаше доколкото си спомням още докато имаше 2 микрофона. И не на последно място.... който не е дошъл на чек - негов си е проблема ;)

Един приятел навремето мъдро и дълбокомислено заявяваше - "Да пием, за да преглътнем..." :):):)

 

 

Никой не ме е карал, докато са били два микрофопните - имаше си "Смок на дървото, баничка с боза" и си се наредиха хората да си го пеят, после закрихте тежката част на пеенето и прибрахте покъщнината - стига ме хапали за "добре дпшла" - има още народ, дето да помни кое как беше, 'ма се спотайва, че ви видя как ми изпонахапахте... Нали... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

микрофони имаше бол ама певци ентусиасти не видох за тва не са вадени

иначе спокоино и терцет можеше да се изяви та и повече.

Бях подготвен-чаках Полифон и компаниа ма ги нема ;)

Относно звука-с тая апаратура толко.

Пича дет иска по централно място- с удоволствие ще доида ако ни уредиш зала 1 на НДК за без пари с апаратура JBL ;) тносно микрофоните нямам претенции пея на всичко ;)

Бате, нали ти обясних, че съм на важна среща. Иначе с голямо удоволствие щях да дойда. :):):);)

 

Полифоничния змей

 

 

пп

 

Добре дошле на новата коллежка - Снежанткха! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, я не ми нападайте Снежанка!!! Имахме намерене да пеем с нея едни двугласи, даже ги изрепетирахме навън, обаче нейсе - казаха че в джаз частта можело да ги пеем, а втория мик изчезна след Смока (искам да подчертая, че Шу ми дължи авторки права върху така използвания художествен превод). Просто не се доредихме... И туйто.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не ме е карал, докато са били два микрофопните - имаше си "Смок на дървото, баничка с боза" и си се наредиха хората да си го пеят, после закрихте тежката част на пеенето и прибрахте покъщнината - стига ме хапали за "добре дпшла" - има още народ, дето да помни кое как беше, 'ма се спотайва, че ви видя как ми изпонахапахте... Нали... :o

Какво хапане бе жена :virtuoz:

Просто ако бяхте дошли на чек или бяхте заявили какво искате да правите на озвучителя - щяхте да пеете ;)

До колкото си спомням никой не върнаха.

Хората направиха нещо страхотно и според мен трябва да ги черпим докато не припаднат от пиене :huh::P

Като начало мисля, че стана супер добре.

Пък кото пял - пял ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готино се е получило вярно е:virtuoz: Евала на Rudibass за инициативата...и на Цецо Георгиев за присъствието и готиното свирене...както и на всички останали, който са присъствали:huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За другия път ми се иска да си домъкна и аз дебелия задник. Ако не за друго поне да зяпам и събирам автографи. И да видеоотразя събитието. Само не знам дали ще намеря съмишленици, че от 5-6 човека, които поканих на последния концерт накрая сам ходих. А чак до Сф не знам... :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Прочетох началото на темата и реших,че се допълва като идея с това което искам да напиша за това поствам тук,а не отварям нова тема.

Миналата година се наложи да пиша един проект по култовия предмет Свят и личност,за да завърша и от тогава ми се върти една такава интересна идея в главата,та реших да подхвърля и аз нещо. Крайно е възможно да е споменавано вече и да не съм прочел,но намерението ми е да бъда креативен :nono: Та за какво иде реч...

 

Кросроудс Музикант.орг

Всички мисля,че сте ако не гледали,то поне чували за този фестивал,организиран от другаря Клептън. Концепцията е същата,името и организатора различни. Едно такова събитие ми звучи къде къде по-културно от повечето бирене фестове,не че имам нещо против тях(като изключим евентуалния чалга контингент) или пък бирата(кат няма алкохол,каза алкохолика в мен :D). Групи и музиканти във форума има достатачно,желание за джемче все ще се намери си мисля. Поради наличието на толкова много групи с различна стилова ориентация,може да се спретне нещо в различни категории и различни дни.

Ще спра до тук,защото съм изморен и не мисля,че ще родя нещо по-градивно сега. Предполагам разбрахте идеята :nono:

Всичко това е една хубава мечта,да не кажа цел, и бих подкрепил с 2 ръце и 3 крака реализирането й,въпреки,че не съм в България.

 

Наздраве на всички и нека помечтаем :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

^

 

Това го откривам чак сега: жалко, че никой не е подхванал идеята (дори авторът и не е подръчнал заспалите). Изпуснат е (имайки предвид уводното време от 3+ месеца за подготовка) сезонът на летните фестивали. Ако говорим за сцена/и на открито - все още има шанс за Септември, но при (съмнителното) условие да се почне веднага и активно. На закрито може да се мисли за нещо в 4-то тримесечие, дори (пред-)Коледно...

 

Май, както казваше старшината:

 

"Абе то ентусясти има - ама ентусязам си нЕмат!..."

 

:thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я изненада! Аз пък си мислих,че темата е умряла :ban: Да разбирам ли,че има някаква подръжка идеята :ban:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я изненада! Аз пък си мислих,че темата е умряла :) Да разбирам ли,че има някаква подръжка идеята :rolleyes:

 

Тя си беше умряла - случайно я открих. А поддръжката я имаш - макар че 'един глас фестивал не прави', както казват. Поне един билет има твърдо 'продаден' дотук, а и ще се радвам да помогна (от разстояние) с каквото мога.

 

Според една друга теория (не и е тук мястото), за да успее една идея са нужни 4 'крайъгълни камъни' - четирима ключови човека. Да видим ще се намерят ли измежду хилядите членове на форума?...

 

.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направи билетите 2.

Обявяваме общофорумно издирване на Избраните с главен слоган "Do you think you've got the force" ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.