Jump to content
Българският форум за музиканти

Джем Сешън


Recommended Posts

Не можахме да дойдем, но поне гледам записите.

Началото е яко! Майкъл и Ерик Джонсън... бравус :metalist:

Rudibassa е къртач! Баси баса басов!

Бобстъре... още боб се иска! Още... :)

 

Групата в която Анакон свири на барабаните и Илия е на баса НАПРАВО МИ ОТРЯЗА ГЛАВАТА!

Това аз наричам музикантски подход. Нищо че приличаше леко на групата Агора... съвсем леко. Просто бегло ми се прокрадна. Китариста ви ми се стори малък... не повече от 18 годишен, но свири МНОГО ЗДРАВО!!! Накефих се и съжалявам, че не можах да дойда щото имах гости (бивши съученици, които да навивам пак да се съберем да свирим).

Анаконе, Илия... китариста!? КЪДЕ ВИ Е ВОКАЛА!? :metalist:

 

Силно съм впечатлен от тези момчета!

Явно и новото поколение (момчето на Роко) усеща новото! :bravo:

 

Не знам на мен ли така ми се стори, ама като седна Ненчо на барабаните и СЯКАШ МУЗИКАТА СИ ДОЙДЕ НА МЯСТОТО. А имено - НА СЦЕНАТА!

Абе кво ли се учудвам :metalist: Само дето блусарията ме дразни лекинко.

Роко верно ли подарява Лес Пола?! :)

 

Едно момче там с бяла ризка и черна китарка дето бичи жици и се чуди нещо... няма го никакъв. НА СЦЕНА СИ БЕ ЧОВЕКО, отпусни се! :cheers::happy:

А, ето леко се поотпусна... ан тъй!

 

ЕВАЛА НА ПАКМАН!!!

 

____________________________________________________________________

 

Само щях да се сдухам, ако бях дошъл, щото аз толкова не мога да свиря.

Ма щеше да ми е драго да се запозная с групата на Анакона! :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 194
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

И мен групата без вокал ми се стори много яка и интересна, дано скоро се чуе нещо повече от там :metalist:

чакаме всички следващ джем, който дано да е на по-централно място, защото според мен това възпрепядства посещаемостта :metalist: и :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съжалявам,че я няма фънкарската импровизация която направихме с rudibass и клавириста му,ама нищо де :metalist:

Много беше сполучлив джема,като за първи път ! Поздрави на всички които го направиха възможен :metalist: :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

микрофони имаше бол ама певци ентусиасти не видох за тва не са вадени

иначе спокоино и терцет можеше да се изяви та и повече.

Бях подготвен-чаках Полифон и компаниа ма ги нема :metalist:

Относно звука-с тая апаратура толко.

Пича дет иска по централно място- с удоволствие ще доида ако ни уредиш зала 1 на НДК за без пари с апаратура JBL :metalist: тносно микрофоните нямам претенции пея на всичко :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На бате хантов искам да му отговоря......Ми бате там съм могъл -там съм го направил....мисля че за истинските мераклии не беше особен проблем да дойдат(КАЛАТА чак от надежда се вдигна да дойде) например ама както и да е ...за другия път ви обещавам зала 1 и апаратурата на Хадат имате думата ми....

Редактирано от rudibass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

микрофони имаше бол ама певци ентусиасти не видох за тва не са вадени

иначе спокоино и терцет можеше да се изяви та и повече.

Бях подготвен-чаках Полифон и компаниа ма ги нема  :D

Относно звука-с тая апаратура толко.

Пича дет иска по централно място- с удоволствие ще доида ако ни уредиш зала 1 на НДК за без пари с апаратура JBL  :D тносно микрофоните нямам претенции пея на всичко  :P

Питах точно седем човека за микрофони, включително Шефа(Шефе - нема да се отървеш от тоя лаф, дойдох си - не'а мърдане :P ), всеки каза - имаше два, сега е един, няма повече - не знам, толкова са донесли...

 

Все пак - нали не е лошо да се предвижда, че никой нормален човек, след като над четири пъти е изявил желание за поне едно акапелно дуо - няма да пита до трето пришествие? :D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях писал за мераклиите чека беше от 12.30 до 17.00....като не дойдоха певци---естествено няма да слагам повече микрофони...както и да е следващия път ще има повече

Редактирано от rudibass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

микрофони имаше бол ама певци ентусиасти не видох за тва не са вадени

иначе спокоино и терцет можеше да се изяви та и повече.

Бях подготвен-чаках Полифон и компаниа ма ги нема  :D

Относно звука-с тая апаратура толко.

Пича дет иска по централно място- с удоволствие ще доида ако ни уредиш зала 1 на НДК за без пари с апаратура JBL  :D тносно микрофоните нямам претенции пея на всичко  :P

Питах точно седем човека за микрофони, включително Шефа(Шефе - нема да се отървеш от тоя лаф, дойдох си - не'а мърдане :P ), всеки каза - имаше два, сега е един, няма повече - не знам, толкова са донесли...

 

Все пак - нали не е лошо да се предвижда, че никой нормален човек, след като над четири пъти е изявил желание за поне едно акапелно дуо - няма да пита до трето пришествие? :D:D:D

КОи е тоя шеф!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това - музиканти и организация - хапсурт, дето се вика. :D А и някои хора поработват и събота, така - и няма как да дойдат у толИко ранен саат... :D Аз не съм се оплаквала - казвам само, че не е било да няма желаещи, ама им се спря кранчето - пък и е хубаво да има оставени поне два мик-а - повече хора ще се изкушат ако видят свободен, проверено е с годините :D

 

'Айде - хаирлия да е - и другия път - повечко :D

 

 

"Шефа" е Musicman :D

Редактирано от Snowwhite
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това - музиканти и организация - хапсурт, дето се вика. :D А и някои хора поработват и събота, така - и няма как да дойдат у толИко ранен саат... :D Аз не съм се оплаквала - казвам само, че не е било да няма желаещи, ама им се спря кранчето - пък и е хубаво да има оставени поне два мик-а - повече хора ще се изкушат ако видят свободен, проверено е с годините :D

 

'Айде - хаирлия да е - и другия път - повечко :D

 

 

"Шефа" е Musicman :P

То немаше и 20 кубета ама баиа китаристи сжирха .

Шефа ти няма ни6то общо с организацията на таиа сбирка така че не знам кои си питала и какво.

Нещо пак не си разбрала :D

Другия пут като слойа и 5-те вокални микрофона колкото имах ще кажете ми ние не доидохме щото преди нямаше микрофони...!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От това което видях разбрах,че сте си понадули главите,но за сметка на това сте се позабавявали или най-малко сте се видяли на живо.Другия път като решите да се събирате ще направя всичко възможно и аз да дойда да посвиря малко на барабани (че поне има,пък "йониката" да си я нося ме мързи...).Айде Rock&Roll и евала на организаторите!!! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен само мънинко ме е яд че одих в 13 часа пък си зех половинка водка и после още половинка (естествено не я излочих 'сичката) и бирички пийнах 2,3 та си се вижда. Но за сметка на това пък ми беше супер забавно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Анаконе, Илия... китариста!? КЪДЕ ВИ Е ВОКАЛА!? :D

 

Силно съм впечатлен от тези момчета!

Явно и новото поколение (момчето на Роко) усеща новото! :D

Все още се търси!!!

За контакти....тук!

 

(е тфа е реклама на място)

 

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

понеже съм смотан чак сега видях обявата и я прочетох с голям интерес :D

следващия път да постнете една и съща тема в всеки раздел че да можем тия слепите кат мен да видим :) мн ме е яд

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.