Jump to content
Българският форум за музиканти

Барабани некви


vovcho

Recommended Posts

Хора, ей са както си свира яко и се кефа. Обаче така в един момент ми се прииска нещо да ми думти на главата. Та питането ми е, има ли няква дръм машина софтуарна смисъл. А? Да знаете?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш елементарна, в смисъл дето цъкаш 2 пъти мишката и ритъмът ти е готов изтегли си hammerhead.Поне аз като си свиря в нас си я пускам нея.ако се спреш на нея прати ми едно лс и да ти дам много лупчета...,та даже и 2 цъкания да са ти много :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То хубаво Hammerhead ама звучи малко като подобрен метроном. Зависи за к'во ти трябва де. Ако искаш да ти лопа докато правиш нещо си стаааа. Иначе REASON ( от заглавието си личи причината да бъде то) . И за двете имам разни звуци. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то е ясно, че хамърхеад става само за ей така да ти думчи.Ама аз доколкото разбрах на Вовата му требе такова нещо.... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То хубаво Hammerhead ама звучи малко като подобрен метроном. Зависи за к'во ти трябва де. Ако искаш да ти лопа докато правиш нещо си стаааа. Иначе REASON ( от заглавието си личи причината да бъде то) . И за двете имам разни звуци. :D

Абе РИйЗЪН-а е хубав...мнго го тача през него да си пиша клавирите, но не бих повторил грешката да го използвам като дръм композер освен ако не ми се налага да пиша нещо по специфично... Никак не е удобен за работа при смяна на темпа (тъй като такава доколкото помня освен в Реуайър моуд) не може да се прави. Всичко става като променяш нотни стоности, прескачаш времена...блаааах ужас :D

За това Кюбейза или Сонара заради дръм мода който имат и дерзаеш :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То хубаво Hammerhead ама звучи малко като подобрен метроном. Зависи за к'во ти трябва де. Ако искаш да ти лопа докато правиш нещо си стаааа. Иначе REASON ( от заглавието си личи причината да бъде то) . И за двете имам разни звуци.  :D

Абе РИйЗЪН-а е хубав...мнго го тача през него да си пиша клавирите, но не бих повторил грешката да го използвам като дръм композер освен ако не ми се налага да пиша нещо по специфично... Никак не е удобен за работа при смяна на темпа (тъй като такава доколкото помня освен в Реуайър моуд) не може да се прави. Всичко става като променяш нотни стоности, прескачаш времена...блаааах ужас :D

За това Кюбейза или Сонара заради дръм мода който имат и дерзаеш :D

Добре казано ;) ...подкрепям напълно.... Изключително полезни и най-вече време пестителни!.

 

Са само некой да ми открие и Battery II и VSampler 3.5 :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sonar 4 и Battery 2 му е майката. Сонара даже има един плъгин - Session Drummer. Лудница, пичове, пробайте го :) За джемване е идеален.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето ти VSampler

данке ;) говорим за последния ...стари имам...

 

п.с. слушайте Glacierise мноо добра идея е тва...абе Сонара за бач с миди и барабани е мноо добър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Ако не си ''профи'' с комповете по добре си зареди ХамърХед със акустик 3 банката .Най интересните звуци са последните 6 .И това е.Аз определено много съм доволен.Самата програма не изисква никви висши познания на ..нищо.Осавен това можеш да си експортваш луповете и да си ги редиш в някоя също не профи програма и да си навържеш ритъм за цяла песен.Успехи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма ли го вече някаде новия reason 3.0?някой ако знае нещо да казва :blink:

Почвам да търся. Ти си бил много " ЗАРИБИТЕЛЕН" :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.