Jump to content
Българският форум за музиканти

Mephistofel

Wartime - "Palette of Grey" (Official Video)

Recommended Posts

Дами и господа, щастливи сме да споделим, че новото ни видео е ГОТОВО! То е към песента “Palette of Grey”, включена в излезлия на 15 декември 2012г нов албум на бандата ни "Solar Messiah". Специални благодарности на всички, които работиха по него – Силвия Шулева, Деница Кирилова, Никола Копаров, Александър Наков! Приятно гледане!

http://www.youtube.com/watch?v=nREiZYpGptc

Препоръчва се на "метЪлисти", хехе! :)

• Like 9

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А такааа! ДоживЕхме, а? Браво на децата! Много харно е станало клипчЕто. Трудно е да се заснемат такива нехранимайковци като вас, та искам да поднеса личните си адмирации към здравите нерви на екипа, който е събрал смелост да ви накара да се държите прилично пред камера. :greenangel:

• Like 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко!

• Like 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е . Успех!

• Like 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер се е получило.Браво!  :metalist:

• Like 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарско на всички ви! Яко е като видиш да се оценява това, върху което си се трудил! :)

• Like 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който си го заслужава - няма как :)
Толкова се кефя като видя готина БГ банда, вие -за мен- сте определено една от най-добрите. Вярно, че аз съм доста капризен на тема музика. За мен в световен мащаб е трудно да си намирам яки банди, а намеря ли такава родна - само респект, хвала! Искрено ви желая още много успехи  :metalist:

• Like 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерсаж, човек! Ще ме караш да се червя на дърти години, хахаха :)

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АнтоNEO, мале! Справили сте се завидно! Радвате ме много! Само така - напред! :godbless::metalist:

• Like 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търпението ми вече е на изчерпване, а къде е събота, когато ще ги видя на живо във Варна лив клуба... :punkband:

• Like 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарско, приятели! :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено ми хареса. Не бих казал, че като за българска банда е добре. Продуктът си е напълно конвертируем. Хубаво е, че въпреки всичко се пръква и по нещо свястно в тази държава. :thumbs_up:

• Like 3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Данке шойн вери мъч, бате Емо! ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Similar Content

• От Harvester Of Sorrow
      Здравейте, група Hellrider търсим барабанист, с който да свирим старите неща на живо и да започнем работа по нови песни. Стилът ни се определя като траш/дет метъл. Последното ни издание към момента е:

Ако проявявате интерес - 0885932443.  
    • От Villskap
      Здравейте! Ние сме група Hecktic  и това е първият ни демо запис. Стилът, който свирим, е траш с мелодет елементи.
      Приемаме всякакъв вид критика
      Надявам се да ви хареса!

• От Bass123
      Велинградските Chainsaw Babies (Rock) + Софиянците Vulture (Thrash Metal) на 26.04.2015 (Неделя) в Бар "Зар"!

Размазвацията започва в 19:30 със загряващ рок и ще продължи с тежък траш!
      Входът - 3лв.
      -Facebook event-

• От anomandrus
      Здравейте и весела нова година! Тези дни си чегъртах на Kemper-a у нас и се заформи някаква песен. Приятно слушане.

П.С. Така и не се научих как да ембедвам линкове от клауда. Ако някой модератор го направи ще съм много благодарен!

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.