Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Интересува ме дали в Пловдив има хора които са навити да правят малко по-нестандартна музика. Идеята ми предполагам разбирате е да си направим група и песните които правим да ни харесват на нас като естествено правим и кавъри. Аз съм вокалист(свиря и на китара но не съм китарист и не съм добър...казват ми само че имам добри идеи но и така да е не мога да си ги свиря сам така че ще споделям като ми дойде нещо на акъла :D...) и идеята ми споделя и един приятел барабанист така че китарист(или двама) и басист са това което търсим. 
За да добиете представа от конкретната стилова насоченост ще изброя няколко групи както и ще сложа няколко линка.

Групи:
КоЯn

Tool(downtuned to drop A#)

System Of A Down

Drowning Pool(първия албум само другото е боза :D...)

Chevelle

Three Days Grace

Linkin Park(до преди 2006-та...предполагам не е нужно да обяснявам защо :D...)

Stone Sour

Nine Inch Nails

A Perfect Circle

Static X

Papa Roach(downtuned to drop A#)

P.O.D.

и подобни но надявам се схващате идеята...

Примерни песни:

http://www.youtube.com/watch?v=H53S_WUv1wI

Неща от тоя сорт...Моля ако има заинтересовани да пишат защото наистина рядко се намират хора които да свирят такава музика а имаме желание и определено идеи така че ще оценим всяка инициaтива...

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О и ако ви е интересно ето нещо което направих лятото...Качеството не е кой знае какво но е важно да се усети музиката...Доколкото може де :D...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Similar Content

• От FUB_HS
      Привет!
      Ръководител съм на школа по изкуства, която все още не е професионална, не взимаме месечни или каквито и да е такси от нашите участници и сме обикаляща страната трупа. Правели сме над 20 концерта от 2015 насам, и новият ни проект е турне в средата на септември - 18, 19, 20 с най-обичаните БГ песни за всички времена. Търсим НЕпрофесионална група, която си търси участия, от град Пловдив (барабани, 2 китари) за участие в турнето. Идеята е, групата да свири на подложки от бекинг тракове. Ние поемаме всички разноски по пътни, хотели и т.н, затова хонорар към момента не е обсъждан, предвид това, че не знаем какъв интерес ще има събитието, но за сметка на това, предлагаме добра реклама. Всички права са уредени, от-до проекта е напълно легален!
      Оставам на разположение, ако има заинтересовани, може да оставите координати на лично, за да може екипа ни да се свърже с вас!
    • От Kirilov_guitar
      Здравейте.

Оборудван китарист търси действаща банда ИЛИ хора за сформиране на такава.

Стилова ориентация: alternative rock, indie rock, experimental, pop.

Понеже не ми се иска да изреждам любими чужди банди като насока, ще спомена няколко родни, които са добре познати: Babyface Clan, Jeremy?, Panican Whyasker, Остава, Blush...

Не става въпрос за опит за превземане на класациите, просто да правим качествена музика на високо ниво и да ни е приятно. И все пак: ако идеята ви е да се прави репетиция веднъж месечно или по-рядко, не съм вашият човек. Очаквам и се надявам да се намерим с хора, на които им/ни се свири често и се чувстваме добре в компанията си, пък току виж се получи нещо смислено.

Поздрави и пишете! 
    • От lightsome
      Здравейте на всички във форума!

Спешно търся някой да помогне по моя въпрос, вчера докато затягах една от струните на акустичната си китара единия ключ се разкачи буквално , не мога да го завия и оправя ръчно ...
      Много ми е спешно да стане преди края на месеца, търся някой който може да го постави или да се сложи нов евентуално?
      Помогнете с някой контакт или препоръка за град Пловдив моля ви!
    • От SocialSatanism
      Ние сме двама квази-интелектуалци, единия се опитва да кряка докато мъчи китарата, другия е с раздвоение на музикалността между китарка и клавир. Търсим още двама псевдоинтелектуалци да дънят на бас и барабани. Свирим алтърнатив метъл, просто защото този етикет е най-общия, който съществува. Китарите са ни в дроп до (drop C), правим кавъри на Scars on Broadway и имаме цифра авторски.

За връзка: Дяни К., тел. 0885866691, fb: https://www.facebook.com/dyany.kurulenko
    • От soulflytribe
      Група Хард Алкохол търси вокалист(ка). Засега сме бас, цигулка и барабани, стилът е брутална смес от метъл, рок, фънк, прогресив, реге, ска. Възрастови ограничения няма, отворени сме за всякакви идеи и стилове. Не свирим кавъри, търсим човек, надъхан да прави с нас авторска музика. За контакти: 0886366733

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.