Jump to content
Българският форум за музиканти

Десен педал от кардан


Recommended Posts

Здравейте момчета,имам ляв педал от кардан,и се питам дали мога да си намеря десен(този на който са двете чукчета),съвместими ли са различните марки.Имам и частта,която ги свързва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

във Варна в някакво студио на което му викат "при Васко" или нещо такова- близо до морската градина преди 100 години ми влезе в полезрението десен педал от кардан ТАМА, лявата част липсваше,вероятно строшена. ще опитам да изровя телефон ама по добре попитай някой от живеещите и свирещи във варна барабанисти от форума. а и собственика тогава ми се стори адски долнопробен, алчен и надменен тип, така че очаквай евентуалните преговори да са трудни...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пич аз със бъпросния Васко съм много близък,ама кажи каква марка ти е левия педал,щото не са съвместими всички марки!!

ще видя какво можем да направя!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи проблема е че на моя педал не пише нищо и незнам какъв е,но мога да го снимам и ако можеш да съдействаш ще съм ти много благодарен и имаш една почерпка от мен. :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aйде бе майна намери ли нещо,или поне някой да каже модел/марка дето имат това дет'го търсим:

Нали става въпрос за кардан за лява постановка? :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не,не става въпрос за лява постановка,става въпрос за десния,на който е механизма и двете чукчета.

Утре ще го снимам.

Редактирано от axel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В джазза има някаквъв разглобен бивш кардан Пърл, може да разпиташ Пепи дали може да го използваш(ако си от София,де)Направо ако ще ходиш вземи това ,което имаш и на място пробвай , за да си сигурен,че пасва всичко.

Редактирано от bonzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако те интересува продавам Двоен педал "Stagg" на около 4 месеца

почти чисто нов за около 180-200 лв. тел. ми го има в профила ама иначе е

868-70-79 или gsm 0885-760-907

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.