Jump to content
Българският форум за музиканти

Колко Плащате за Перца?


santtu

Колко Плащате за Перца?  

293 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

  • Отговори 121
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Fender 1.5 (тея , дето са прозрачни) :headbang: Ernie Ball USA Nylon (от ония черните , грапавите) :unsure: и разбира се ... Dunlop 1.7 :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С едно перце съм, което ми подариха когато започнах да свиря .. преди половин година .. имах 2, но другото ми го изгубиха :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера се разходих до Фактор (Варна) да поразгледам малко и да си взема струни , взех си Ernie Ball Classic Regular Slinky , и едни пера ... Dunlop , 1.5 и 2.0 . Като ги пробвах у нас направо :) ... а аз си мислех , че Фендер праят най-добрите ...

 

Иначе за двете дадох 2лв , т.е. по лев са , много добри , от лилавата серия ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе май се оказва, че Дънлоп са най-яките перца! Фендерските ми се е случвало 2-3 пъти да се счупи докато свиря, при Дънлоп няма такова нещо! Свиря с .60 , мисля че за струни девятки е супер! Препоръчвам на всеки ! :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз свиря с Фендер Медиум.. Предполагам, че ги има във всеки музикален магазин.. Левче кефче.. :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера се разходих до Фактор (Варна) да поразгледам малко и да си взема струни , взех си Ernie Ball Classic Regular Slinky , и едни пера ... Dunlop , 1.5 и 2.0 . Като ги пробвах у нас направо :blink: ... а аз си мислех , че Фендер праят най-добрите ...

 

Иначе за двете дадох 2лв , т.е. по лев са , много добри , от лилавата серия ...

Луд ли, дънлоп са мнооогоо напред с материала... фендер освен че се чупят като за световно и много се стържат, а и контакта им с пръстите и струните е много антипатичен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еха, къде са тези перца под левче. Никога не съм виждал. Инак за марка Д'Андреа е за мен най-доброто перце с което съм свирил. За съжаление не съм виждал от доста време. Ако някой знае къде има, много ще се радвам да науча. 1,15мм. Материалът е много добър, цената беше левче. Според мен няма смисъл да се дават повече от лев - два за перце. Не харесвам стъбитата, много ги хвалят, но смятам, че това не е точната пластмаса за свирене. Освен това се хлъзгат много. Фендерските заминават много бързо също. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.