Jump to content
Българският форум за музиканти

Колко Плащате за Перца?


santtu

Колко Плащате за Перца?  

293 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

аз съм с Дънлоп 3.0 мм и харча по 2 лева годишно...точно толкоз карам с едно перо ак някой не ме кара да го пиля :P:):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 121
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

аз съм с Дънлоп 3.0 мм и харча по 2 лева годишно...

Китара ли свириш само с този или цъщо баса? Аз цъм сега ц един Фендер (някакъв хеви дути или нещо беше) но нещо не ми кефи. Трябва да питам нещо друго

Редактирано от santtu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз сьм с Фендер зелените,на 3 месеца по 3-4 си зимам и то не щото се тьркат или чупят ами ги губя или подарявам на някви лапетии :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм с Дънлоп 3.0 мм и харча по 2 лева годишно...

Китара ли свириш само с този или цъщо баса? Аз цъм сега ц един Фендер (някакъв хеви дути или нещо беше) но нещо не ми кефи. Трябва да питам нещо друго

и за баса го използвам :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и за баса го използвам  :)  :lol:

Мерси :) Трябва да купя един он тези :guitar: Но мхого различни има дънлоп Перца на Дънлоп Само ако можеш, кажи ми "модел-а" на перце ;)

Редактирано от santtu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, тия перца от подръчни материали стържат никела от струните много повече отколкото обикновените! Не ми се е случвало, но смятам че има вероятност да спомогнат за къснаето на струна. Това е по мое лично наблюдение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и за баса го използвам  :)  ;)

Мерси :) Трябва да купя един он тези :guitar: Но мхого различни има дънлоп Перца на Дънлоп Само ако можеш, кажи ми "модел-а" на перце ;)

1153350152_BIG_STUBBY_475_250X185.jpg

това го предпочитам за електрическата китара...макар че и тройката ми е удобно

1144733205_TRI_STUBBY_473_250x185.jpg

ей това пък препочитам за баса :):);):lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последното перце ,което си купих беше Picato и след няколко стотин часа свирене почти не е мръднало.С него съм от 2 години.Не зная от какъв материал е направен ,това е линк към тях:http://stores.channeladvisor.com/aireguitars/Items/PICTH?

но е изключително.Препоръчвам го на всички които не искат да си прахосват парите.

 

 

PICTH1.jpg

Редактирано от HAZE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Fender 1.00mm; Planet Waves 1,14mm

 

Колкото до фонокартите - пичове, не правете така!!! Унищожил съм сигурно два пълни комплекта струни с фонокарти от пик-слайдове, като нагоре от всичкото, абсолютно винаги докато жуля някакъв дет по средата на прачето, "перото" вече се е изтъркало до пръстите ми.

Въпросното унищожаване за което говоря е, че повече от 70% от перото остава по струната или, ако е по-твърда карта, ми я къса след два месеца ( за справка - с един комплект струни, без да взимам допълнителни отделно, карам около половин-една година...)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Fender 0,73mm... За съжаление обаче последния път като ходих на пазар не можах да се намеря и сега свиря със някакъв дргу вид Fender Medium, който като дебелина е някъде 0,80 и нещо...

Редактирано от dark
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.