Jump to content
Българският форум за музиканти

Помощ: проблем със счупен болт


Recommended Posts

Здравейте. Имам един проблем, който ми е труден да реша. При натягане на болта на Floyd Rose-a, се счупи главата на половина. Нужен ми е такъв болт с който да го заменя. Китарата ми е ESP LTD KH-202 с лицензиран Floyd Rose. Не съм сигурен какъв точно е болта, но мисля че е Schaller 388001 (Хромиран). Ако някой знае от къде се намират, моля да каже. GN0195TR-CHR.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже и аз съм търсил да ти кажа че в БГ няма да намериш. Вариант 1 ebay, вариант 2 musicworld от томан, те работят със шалер и ще ти доставят джаджата. Иначе на мен стругар ми направи ама не е работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колегата по-горе е прав - томан имат голям набор продукти Шалер - виж интернет каталога им. Ако има там каквото ти трябва, през Динакорд - мюзикурлд можеш да направиш поръчка, без оскъпяване, по цената на германския Томан, т.е. малко по-скъпо от англ. Томан. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросния болт го имаше в Динакорд - магазина в Дружба 1, София.

В сайта не е отразен, но мисля, че го имаше в магазина.

Ако го няма в наличност, може да се поръча в същия магазин от сайта на Томан, така не се плаща път от Германия до тук.

 

Извинявам се, сега видях, че колегата вече го е обяснил!

Редактирано от Kalmar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е да има такъв болт в малкия цум в София - има там разни чаркалъци. Вчера минах оттам, но не бях видял темата преди да отида. Струва си да пробваш, ако си наоколо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, но София ми идва доста далеч. Как мога да се свържа с Томан? Някой може ли да ми даде нещо да осъществя контакт?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак ти казвам - влез в сайта на мюзикуърлд - български е сайта - виж телефоните, свържи се по телефона с тях, поръчай джаджата от Томан чрез тях.

Така няма да плащаш доставката - ако поръчаш директно от Томан, чрез интернет сайта им, ще плащаш доставка, която доста оскъпява нещата.

Погледнах в сайта телефоните, ето ти ги:

тел.: 02 / 978 20 25 (5 линии)

 GSM Gateway: 0888 892 404
                         0889 000 588

Говориш с тях, обясняваш. Ако имат на склад - още по добре - даже виж първо в сайта им musicworld.bg

Ако нямат на склад при тях, търси в каквото ти трябва в сайта на Томан - намираш го, записваш продуктовите кодове, посочени за продукта в сайта, обаждаш се на тел по-горе, поръчваш и готово.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря. Сайта съм го разглеждал, в него го няма, но сега ще им звънна да ги попитам какво може да се направи по въпроса. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.