Към съдържанието

Снимка

(Брум)Как да открия от къде идва проблема?

Best Answer Satanachrist , 20 март 2013 - 18:40

Днес включих захранването и кубето в един нормален,евтин разклонител от железарията.Брумът беше напълно нормален,колкото с батерията.Ето това...ТОВА...нещо...ми е създавало главоболията през цялото време.

dsc02822zb.jpg

Go to the full post

• Please log in to reply
36 отговора на тази тема

#31 Evtim Djerekarov

Evtim Djerekarov

Юзрод Небесен

• VIP listed
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 9221 Мнения:
  • Инструмент:GUITAR, PIANO, VOCAL

Публикувано 19 март 2013 - 00:57

Акумулаторните батерии не се разреждат чак толкова бързо, че да са неподходящи за ефекти.

Проблемът е другаде - при някои е вредно да се разреждат докрай, а в педалчетата защити няма, защото те не са предвидени за такива батерии.

Освен това, трябва специализирано зарядно.

Мисля, че както казаха вече, едно добре стабилизирано захранване е по-добър избор.

Основният закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.
Ние подготвяме един много хубав закон, който ще е много полезен за вас - гражданите, но не смятаме за необходимо да ви го показваме, преди да сме го приели, а и няма нужда да се допитваме до вас за неговото приемане. Иначе сме отявлени демократи и не подкрепяме авторитарните режими, които ограничават свободата на словото на гражданите си.
Карбовски за ЕС и Крим...

К'во се дзвериш, бе?!?

#32 Satanachrist

Satanachrist

Редовно навъртащ се

• Members
  • PipPipPip
  • 141 Мнения:
  • Инструмент:Guitar,Bass & Programming

Публикувано 19 март 2013 - 07:38

Най-вероятно ще дам да ми нагласят адаптера или ще си купя оригиналния,но се чудя за едно.Дали мога като батерията ми се изтощи да я оставя в педала и просто да включа захранването за няколко часа да я позареди(може би това е много малоумно),но преди малко не искаше да тръгне педала,защото разбира се батерията се е изтощила,включих адаптера в контакта за 5 минути,след това го изключих и като натиснах диста лампичката светна слабо.Твъре лесно ми изглежда просто,сигурно нещо няма да е наред в цялата работа.

#33 n1k0

n1k0

Редовно навъртащ се

• Members
  • PipPipPip
  • 236 Мнения:
  • Инструмент:Китара

Публикувано 19 март 2013 - 07:55

Не, някакво остатъчно напрежение ще да е било.

Както вече беше казано (...), изкарвай жака от входа на ефекта, когато не свириш - ще ти кара по-дълго батерията.

#34 Satanachrist

Satanachrist

Редовно навъртащ се

• Members
  • PipPipPip
  • 141 Мнения:

Публикувано 20 март 2013 - 18:40   Best Answer

Днес включих захранването и кубето в един нормален,евтин разклонител от железарията.Брумът беше напълно нормален,колкото с батерията.Ето това...ТОВА...нещо...ми е създавало главоболията през цялото време.

dsc02822zb.jpg

#35 Eagle5

Eagle5

Навъртащ се

• Members
  • PipPip
  • 53 Мнения:
  • Инструмент:Китара

Публикувано 20 март 2013 - 20:59

:D И аз имам такова чудо в нас и всеки път като включвам нещо хвърчат искри.....даже е малко поразтопен от едната страна....

#36 Satanachrist

Satanachrist

Редовно навъртащ се

• Members
  • PipPipPip
  • 141 Мнения:

Публикувано 21 март 2013 - 12:21

Днес си купих разклонител с 2 гнезда и всичко е повече от добре.Просто никой не трябва да ползва това нещо,за нищо не става.

#37 taktun

taktun

Редовно навъртащ се

• Members
  • PipPipPip
  • 143 Мнения:
  • Инструмент:китара

Публикувано 21 март 2013 - 23:40

Според мен темичката беше полезна.Аз лично едвали бих се сетил че ще е от преходника.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни