Jump to content
Българският форум за музиканти

(Брум)Как да открия от къде идва проблема?


Satanachrist

Recommended Posts

Акумулаторните батерии не се разреждат чак толкова бързо, че да са неподходящи за ефекти.

Проблемът е другаде - при някои е вредно да се разреждат докрай, а в педалчетата защити няма, защото те не са предвидени за такива батерии.

Освен това, трябва специализирано зарядно.

Мисля, че както казаха вече, едно добре стабилизирано захранване е по-добър избор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно ще дам да ми нагласят адаптера или ще си купя оригиналния,но се чудя за едно.Дали мога като батерията ми се изтощи да я оставя в педала и просто да включа захранването за няколко часа да я позареди(може би това е много малоумно),но преди малко не искаше да тръгне педала,защото разбира се батерията се е изтощила,включих адаптера в контакта за 5 минути,след това го изключих и като натиснах диста лампичката светна слабо.Твъре лесно ми изглежда просто,сигурно нещо няма да е наред в цялата работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, някакво остатъчно напрежение ще да е било.

Както вече беше казано (...), изкарвай жака от входа на ефекта, когато не свириш - ще ти кара по-дълго батерията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес включих захранването и кубето в един нормален,евтин разклонител от железарията.Брумът беше напълно нормален,колкото с батерията.Ето това...ТОВА...нещо...ми е създавало главоболията през цялото време.

dsc02822zb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си купих разклонител с 2 гнезда и всичко е повече от добре.Просто никой не трябва да ползва това нещо,за нищо не става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.