Jump to content
Българският форум за музиканти

миксиране на Hi-fi


peshoy2k

Recommended Posts

Абе това чудо от къде диша ? :cheers: :think:

В смисъл: От къде влиза студен въздух за да се охлажда?

Иначе, ако свири добре, какво значение има, че е толкова ръбато? Има доста мерак в дизайна му. Личи си! :inlove:

Редактирано от IvanDTr
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами кутията от задната страна е напълно отворена, така се охлажда. Да с 2N3055 e. Иначе вади много як звук, но гадните български кондензатори почнаха да сдават багажа и единият канал леко припуква от време на време. За тва го пенсионирах и си взех една yamaha natural sound (двуканален, пак с транзистори за крайното стъпало) и съм много доволен.

 

Иначе за дизайна - тва че е ръбат си ме кефи :D

 

След като разводнихме яко темата, дали някой няма да сподели кво мисли за миксирането на хай-фи колонки? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Аз па си миксирам на една Сони мини система от близкото минало, и си става сносно :) като за дома :)

И аз съм със колонки SONY от B700 система + усилвател за кола мое производство :) Честно казано като си чуя творенията на мониторите (работя в студио) ми идва да се застрелям. :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зависи как правиш нещата и колко стаж имаш.ако ти е ясно как да разделиш честотно хавата (един вид да го правиш на изуст) може и да се получи.аз за сега още се уча и знам че много още трябва да чета и да се зарибявам че да станат нещата както трябва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
98% от HiFi колоните умишлено са правени да не звучат вярно, усилвателите - също (дори при изключени корекции), така че вярната звукова картина направо я забрави.

Това е истината!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.