Jump to content
Българският форум за музиканти

Лют купон или безпогрешност!


MDFk

Споделете....  

161 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Кажете си - предпочитате групата на която отидете вечерта да разпуснете да се представи перфектно в музикантско отношение, а бисовете да са изпълнени от щурците отвън(и без ръкопляскания)?!

Или бихте отишли на такава група, която прави луд купон и настроение на всички; да си останете с добро впечатление, макар няколкото грешки, които сте чули...

 

Дали искате друпата да е микс от 2те?

 

Дали алкохола или опиатите ви пречат да разберете дали това изобщо е живава музика? ;)

 

Кажете си... :headbang:

 

едит: последния отговор го слагам за да им приемственост към предната ми тема :green: ...

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 32
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ние ако искаме перфектност ще ги слушаме студийно. Концертът е шоу, а не перфектност. Според мен де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Златната среда - естествено. От фалшиво пеене и свирене, разминавания и т.н. не може да ми стане кеф, колкото и "от сърце и душа" да идват. И все пак, тва си е живо изкуство, не може всичко да е съвършено.

@FuneralPyre смисъла е в контакта с публиката. Любимите ти песни звучат по съвсем различен начин, когато ги слушаш на живо. И не вярвам да ти е кеф, когато ги чуеш зле изсвирени. Овсен това "перфектност" и "шоу" не се изключват взаимно, не мислиш ли?

Редактирано от Mandalay
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хъммм

може би е по-важно свиренето, но купонът... ехх ако някой ми стърчи на сцената и зяпа грифа каквото и да свири не вярвам много да ме размърда :headbang:

 

най-важното е купонът, който обаче не трябва да пречи на свиренето ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е важна самата музика и изпълнението , а настроението , което тя носи . Затова и хората си пускат планета (примерно) и намалят звука до край :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз смея да твърдя като един стар ве4е кръ4мар, за6тото се занимавам с тва ве4е от 10 години , 4е хората слу6ат със о4ите си .Групата, в която свиря дале4 не е перфектна но изглеждаме добре и си вър6им работата доста сносно и купона по4ти винаги е налице....за себе си не си позволявям много гре6ки на сцената но като настане мазалото накрая и по4на да свиря със зъби на дали целя тва което трябва ама се е слу4вало след тва да ме поздравяват яко,а аз практи4ески ни6то не съм изсвирил...кво да праи6 публика каквото иска тва дава6....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, не очаквах такива резултати честно казано. Мислех че ще има много фенове, отговорили с 2) :( ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма отговор "От 2-те по много". Те не са взимно изключващи се - съчетанието от убийствено свирене и същевременно адекватно сценично поведение и шоу е това,към което всички трябва да се стремят,според скромното ми мнение. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма отговор "От 2-те по много". Те не са взимно изключващи се - съчетанието от убийствено свирене и същевременно адекватно сценично поведение и шоу е това,към което всички трябва да се стремят,според скромното ми мнение. ;)

именно :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма отговор "От 2-те по много". Те не са взимно изключващи се - съчетанието от убийствено свирене и същевременно адекватно сценично поведение и шоу е това,към което всички трябва да се стремят,според скромното ми мнение. :)

+1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Треа да има и от двете. Слушал съм групи, дето са бездарни, ама правят купон, както и виртуози, които са ужасно скучни - нито едното от двете не ме радва особено. Истината е в златната среда :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе честно казано само професианалисти могат да направят казаното от @Mephistofel, но иначе аз мисля че най-важното е всички - както публика така и музиканти да се чувстват яко, за да могат всички да се накефят максимално( и това до голяма степен зависи от музикантите :headbang: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично винаги съм за купона, но щом се отнася до музиката, мисля, че не трябва да има грешки от какъвто и да е било сорт..

 

Малко си противореча, затова избрах "златната среда" :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то купон, купон, ама с кантар...

щото той човек се кефи на простотийка, но не на всеки се отдава да простее деликатно (ако може така да се каже).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.