Jump to content
Българският форум за музиканти

ampsonair.com


circles

Recommended Posts

 

Вече е готово видеото на една много приятна и стегната банда, нова до скоро за мен.

Заснехме нещата на сцената на магазин Music Division, микс и мастеринг don_pepinio :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро видео и бандата е супер. Доста са израстнали през последната година, дано продължават все така

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Отговорено (Редактирано)

Тук мисля да заформя една тема, където да качвам някои от видеата. които снимаме. :)

 

Ето нещо ново и доста силно според мен от K.O.R.A.

 

 

Стараем се да качваме често интересни видеа на банди и ревюта, така че - проверявайте сайта - http://www.ampsonair.com

Редактирано от circles
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам една критика към клиповете - инфо балончетата са много къси. За 3-4 сек. не може да се прочете и осмисли целия риг (освен на вокала). Поне при мен е така и всеки път ги гледам с пулсиращ показалец над интервала дебнейки да паузирам... :greenangel:

 

Ако ги оставяте на по 10 сек. мисля, че ще е добре, а място във времето (докато свърши клипа) има достатъчно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Благодаря за градивния коментар :) Така е - късо идва времето за инфо надписите, пробваме да го удължим, но тук често имаме проблем с подходящи, по-дълги кадри на хората... Иначе идеята е да не се натрапват и да не дразнят обикновенните зрители, които не са в час с нещата които пише там. В сайта, в профила на групата има по подробно инфо за апаратурата. :)

Редактирано от circles
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе... Аз си държа на мнението, но за мое съжаление доста добре си се аргументирал и се налага да подвия опашка. :greenangel:

 

Успех! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета от няколко месеца следя това ви начинание и мисля , че е най - смисленото нещо на бг рок сцената напоследък . Искрено ви желая успех .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

'Айде. Сашо - лято иде. AMPSONAIR fest чакаме - имаш банди  да напълниш поне три дни  :metalist:

(може да не е чак on air, че много трудно тва... :greenangel:  )

Евала, евала..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искате може да пробвате през http://www.stageit.com

Там се превят онлайн концерти и всеки си определя цената сам, стрймва се през нета... да, хубава връзка е изискване де.

Не знам дали други сайтове (примерно YouTube) имат стрийм-функция, ама така и така записвате бандите на живо, нищо не пречи да е онлайн стрийм целия процес. Пък и някой лев мое се докара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Мерси за инфото!

Мислили сме върху идеята да направим online live и предполагам, че ще го случим в подходящия момент! :)

 

М/у другото започнахме да пълним раздел "ревюта" в сайта... за сега са повече на бас апаратури, но скоро ще има интересни микрофони, китари и китарни усилватели. :)

 

http://www.ampsonair.com/en/productreviews

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Позволявам си да пусна в темата и най-новото Ampsonair видео на приятелите ми от 40 Days Later , които, по мое скромно мнение, сътвориха голяма сеч!!  :metalist:

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.