Jump to content
Българският форум за музиканти

Онлайн курс "Introduction to Music Production"


Recommended Posts

От днес започва 6-седмичен безплатен онлайн курс за въведение в продуцирането. Преподавателят е от Berklee College of Music, платформата е Coursera - организирани по теми набор от кратки видео уроци, след които има тест (по желание, разбира се :)). Изглежда много леко и приятно за гледане, полезно за всеки, който се е заел със задачата да записва сам вкъщи :)
https://class.coursera.org/musicproduction-001/

Интересно ми е дали някой друг се е запалил по този курс :) Извинявам се, ако вече има тема за него (не намерих с търсачката)
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го карам. Направо се чудя, как не се сетих да пусна тема. Още обаче не мога да се ориентирам нещо, дали ти дават някакъв сертификат накрая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Безплатни са.

По принцип можеш да ги гледаш по всяко време, но за да вземеш сертификат трябва да следваш програмата и да правиш задачите навреме.

Радвам се, че има интерес :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като вече започна курса и се ориентирах какво е положението, с много добро впечатление оставам. Сайта е добре подреден, всичко е направено лесно и просто. Видео уроците са добре направени също, на достъпен език се обясняват нещата, като се навлиза и в умерени подробности. Особено за начинаещ, това е една златна възможност да се ориентира бързо в занаята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

От днес започва 6-седмичен безплатен онлайн курс за въведение в продуцирането. Преподавателят е от Berklee College of Music, платформата е Coursera - организирани по теми набор от кратки видео уроци, след които има тест (по желание, разбира се :)). Изглежда много леко и приятно за гледане, полезно за всеки, който се е заел със задачата да записва сам вкъщи :)

https://class.coursera.org/musicproduction-001/

Интересно ми е дали някой друг се е запалил по този курс :) Извинявам се, ако вече има тема за него (не намерих с търсачката)

 

Хубава тема, имам два въпроса- кога пак ще има курс и първо се изисква регистрация в сайта?

Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно следващата година по това време, ако решат да го повторят, но не съм особено сигурен. Иска да си регистриран, да.

Apokalyptra спомена, че можеш да гледаш видео лекциите по всяко време. Не мога да проверя в момента дали това е така, че не работи сайта нещо, но ако е вярно, може да пробваш. Не е критично изобщо, че няма да вземеш сертификат, а можеш да научиш много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Прощавай за късния отговор! Доколкото виждам, можеш да гледаш видео уроците от изминалата сесия, само няма да можеш да правиш заданията, защото те бяха свързани с участието на другите "ученици" :)
Иначе сега попаднах и на още нещо от този тип, само че по-скоро технически насочено:
https://www.coursera.org/course/audiomusicengpart1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.