Към съдържанието

Снимка

Общонационална сбирка-джем 23-26 Май, Сарафово

сбирка джем купон НАЙС Сарафово

• Please log in to reply
75 отговора на тази тема

#16 petiofi

petiofi

Ослушващ се

• Members
  • Pip
  • 38 Мнения:
  • Инструмент:китара

Публикувано 28 февруари 2013 - 03:58

На езика ми е думата хепънинг, но ще я пренебрегна и ще кажа, че звучи наистина добре идеята за такава среща! Кофтито е, че не мога да си взема отпуск от работа, просто защото нямам работа. :D Това води след себе си и други неблагоприятни фактори...

Боби, абе ти помисли все пак, при толкова хора музиканти все няма да останеш без бира!

#17 aarab

aarab

Ухоразбивач

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1347 Мнения:
  • Инструмент:home recording studio

Публикувано 28 февруари 2013 - 08:33

Ако има тупани и аз идвам (rock)

#18 Babyface Bob

Babyface Bob

Хубавецът Боб

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1975 Мнения:
  • Инструмент:китара / гайда / пеене

Публикувано 28 февруари 2013 - 09:19

Звучи перфектно; с жената ходим на море след 15ти Юни обикновено, ако обаче сега се навие да подраним, може да тестваме хавата. Бих посвирил на баса аз  - нищо за него не казахте :metalist:

Колега Petiofi, има ли нормален къмпинг наблизо? С дете и куче сме и предпочитаме самостоятелно, чисто бунгало, ако ще да е комунистическо наследство :) 

Този пост е редактиран от Babyface Bob: 28 февруари 2013 - 09:24

022286838-big.jpg

Не е важно колко си голям за една малка мечта. Обратното също е вярно!

#19 CyberGene

CyberGene

Неспасяем

• Mods
  • 3334 Мнения:
  • Инструмент:пиано

Публикувано 28 февруари 2013 - 09:28

Клавиристите отново сме пратени в девета глуха :D

#20 musicman

musicman

мракобесник

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6817 Мнения:
  • Инструмент:Китара

Публикувано 28 февруари 2013 - 10:03

^ Не, има пиано, истинско ;)

People who complain about problems don't change the world. People who fix problems do!

#21 valitchy

valitchy

x

• Members
  • PipPipPipPip
  • 951 Мнения:
  • Инструмент:китара, глас

Публикувано 28 февруари 2013 - 10:26

Е, най-после нещо реално, да видим и чуем кой може да свири и кой може да пее без "илектрик" джаджи! Съвсем по хипарски, много яка идея за джем - супер! При желание и възможности може да се помисли в посока за онлайн стрийм от мястото на събитието - това за хората извън бг, освен това биха могли да се включат по скайп в джема, достатъчен е някакъв таблет, дори и телефон става.

♫ ♪ Just cuz we wear lipstick don't mean we can't kick your ass! ♫ ♪ Vince Neil
✯ Without original bands, there would be no cover bands...✯ David Henzerling
Valitchy

#22 боби

боби

Навъртащ се

• Members
  • PipPip
  • 57 Мнения:
  • Инструмент:Барабани

Публикувано 28 февруари 2013 - 11:10

На езика ми е думата хепънинг, но ще я пренебрегна и ще кажа, че звучи наистина добре идеята за такава среща! Кофтито е, че не мога да си взема отпуск от работа, просто защото нямам работа. :D Това води след себе си и други неблагоприятни фактори...

Боби, абе ти помисли все пак, при толкова хора музиканти все няма да останеш без бира!

За бира винаги има. :D Рано е да се отказвам окончателно, ще се умува. 

#23 petiofi

petiofi

Ослушващ се

• Members
  • Pip
  • 38 Мнения:

Публикувано 28 февруари 2013 - 11:33

Звучи перфектно; с жената ходим на море след 15ти Юни обикновено, ако обаче сега се навие да подраним, може да тестваме хавата. Бих посвирил на баса аз  - нищо за него не казахте :metalist:

Колега Petiofi, има ли нормален къмпинг наблизо? С дете и куче сме и предпочитаме самостоятелно, чисто бунгало, ако ще да е комунистическо наследство :)

Точно до мен има бунгала, ако трябва да се заинтересувам за какво става въпрос? Ако стане, идея няма как ще спите от нас, хихихихи, ще намразиш хората от форума! )))))))

#24 musicman

musicman

мракобесник

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6817 Мнения:

Публикувано 28 февруари 2013 - 12:00

Айде сега, не е шумно изобщо, а и има час до който може да се вдига шум, след това с кухарките ;)

Аз също ще дойда със семейството, обаче понеже нямам куче ще е по-лесно :)

Ичи, идеята е да се съберем и да се видим на живо. Онлайн сбирки си правим всеки ден ;) 

People who complain about problems don't change the world. People who fix problems do!

#25 visiondann

visiondann

Owner at DANN Studio & Studio Two

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3250 Мнения:
  • Инструмент:guitar, voice, piano

Публикувано 28 февруари 2013 - 12:02

Браво, Петьофи! :) Живот и здраве - ще се видим там :)

... It's refreshing to see someone putting an emotional investment in their playing instead of the only priority being able to play some dreadful sweep picking lick faster than Joe Blow on the next channel ... The primary target to attain success is to never forget the fact that soul and quality phrasing are the most important element in playing! ...

... It doesn’t matter how good your mix sounds sonically if it’s relatively boring to listen to musically ...

... That effort on the part of people we are led to believe are pop music's best and brightest and the expenditure of so many thousands of dollars should result in a song of such utterly mind-numbing mediocrity is quite extraordinary ...

#26 Krasi63

Krasi63

Редовно навъртащ се

• Members
  • PipPipPip
  • 215 Мнения:

Публикувано 28 февруари 2013 - 12:37

Ако няма къде да влючвате Баса, за да не мъкнете кубета, мога да услужа за джема с усилвател Вермона 60w и кабинет с Бас Говорител 15" Celesstion 250w, правен от мен, ама вършат работа, пък съм и наблизо.

Когато цъфнат теменугите
и работите тръгнат зле –
прати на майната си другите
и гледай ти да си добре…

#27 ПРОФЕСОРА

ПРОФЕСОРА

Редовно навъртащ се

• Members
  • PipPipPip
  • 106 Мнения:
  • Инструмент:соло китара, MIDI китара

Публикувано 28 февруари 2013 - 12:45

Идеята е страхотна! Поздравявам Рафо и Петьо!
И аз се свключвам в организацията. Вчера изпратих в Сарафово един вокален процесор (подарък за клуба) за да се доокомплектова с него пулта на централното озвучаване. Ако някой има излишна техника (изправна и работеща) може да последва примера ми. Миналата година подарих на клуба китарен процесор и микрофон. И като отивам да свиря там лесно си намирам любимите бленди.

Не е зле да помислим за някакъв универсален клавир с лесно достъпни бленди. Ако някой има такъв, може да се уговори с Петьо да го донесе за общо ползване по времето на събитието.

Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

www.studio.zumsoft.com

#28 musicman

musicman

мракобесник

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6817 Мнения:

Публикувано 28 февруари 2013 - 13:02

Аз предлагам да не обръщате толкова внимание на техническата част, ами просто да се съберем, да се запознаем, да пием по нещо ( кой каквото харесва ), и да посвирим с каквото има.

Важна е музиката а не с какво ще се изсвири.

За това няма да се вманиачаваме на тема звук. Но ако толкова държите може да направим един geek hour, примерно между 2 и 4 на обяд  :greenball:  в който да се демонстрират разни технически постижения ( ефекти, усилватели, китари и т.н. ) 

За джемовете обаче никакви такива - взимаш китарата ( барабаните, пианото, дейрето )  и почваш. 

Защо най-яките купони стават с акустични инструменти - защото никой не се занимава със звук и т.н. глупости - и пубкликата не се отегчава от продължителния чек.

Твърдо по джемовете никакви ефекти, процесори, усилватели и т.н. Включват се 2 кубета и 2 китари и се действа! 

#29 sardaesox

sardaesox

Пристрастен

• Members
  • PipPipPipPip
  • 955 Мнения:

Публикувано 28 февруари 2013 - 13:56

Който се кефи на палатките, целия плаж между Сарафово  и солниците обикновено е безлюден, особено в този период. Вечер само има леко раздвижване, породено от кърските мераклии, хахах

#30 Viara Ivanova

Viara Ivanova

badass

• VIP listed
  • PipPipPipPipPip
  • 1800 Мнения:
  • Инструмент:Пеене, ел.бас

Публикувано 28 февруари 2013 - 14:03

Е па кво му е на "този период", 23ти-24май, да не забравяме, това е "периода" на баловете ;) Което може само да стимулира търсачите на силни усещания хехе

За тези от вас, които ходят на море (демек, които не са от морето), а не на плаж (бургазлии) нощния плаж би могъл да бъде приятна изненада (гледайте да има кой да ви варди дрехите обаче) хехе. 

Този пост е редактиран от Viara Ivanova: 28 февруари 2013 - 14:06

Also tagged with one or more of these keywords: сбирка, джем, купон, НАЙС, Сарафово

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни