Към съдържанието

Снимка

Общонационална сбирка-джем 23-26 Май, Сарафово

сбирка джем купон НАЙС Сарафово

• Please log in to reply
75 отговора на тази тема

#1 musicman

musicman

мракобесник

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6817 Мнения:
  • Инструмент:Китара

Публикувано 27 февруари 2013 - 13:19

Уважаеми колеги,

от доста време се заформя една идея, на която ето, че и дойде времето. 

Какво ще кажете почивните дни на май (24-ти, 25-ти и 26-ти), след като сме изтрезнели от Гергьовден, да се съберем на едно много приятно място, да се запознаем, да си полафим, да поджемим, абе да си направим купона.

Мястото е клуб НАЙС в Сарафово. Нееднократно е ставало дума за този клуб във форума и за гостоприемният му стопанин Пешо :) Който е ходил там ще се съгласи, че едва ли има по-подходящо място от това. Обстановката е супер, цените са нормални а и сме извън сезона, демек и нощувките ще са на нормални цени.  Море, плаж, купон... какво му трябва на човек?

Та... вземете си един ден отпуска (23.05) , вземете си жената, децата, кучето, хавлията за плаж и заповядайте  в Сарафово! 

Има осигурени инструменти, барабани, китари, усилватели - всичко. Не е задължително да се свири - все ще се намери кой  :yes:  :lol:

За тези които искат да свирят има няколко условия:

1. NO SOUNDCHEK  - никакъв чек. Взимаш инструмента и свириш. На големите фестивали няма чек, и тук няма да има.

2. Ползва се апаратурата, която ще ни предостави Пешо. Не носете усилватели - няма да ви ги включим. Не ми дреме какъв саунд вадят. Важното е джемът и купонът а не някой да ми се настройва 20 мин. да ни покаже "невероятния си саунд". Носете си перца. Допуска се да се носят вокални микрофони.

3. Никакви рецитали на предварително сформирани групи. Това е джем. Който иска да свири в клуба с бандата си да говори с Пешо и да си вземе дата!

Позволява се носенето на акустични инструменти. Те не изискват саундчек. А и са лесно преносими. Макар да съм сигурен, че там ще има кухарки. 

И така приятели, да го направим! Да се съберем от цялата страна и да купонясваме. А защо не и от целия свят, има летище на близо  :yahoo:

В крайна сметка колкото - толкова, важното е да се видим, да посвирим и да се забавляваме. 

Относно нощувките, Пешо се надявам да ни съдейства с квартири и хотели. По-късно той ще пише как точно могат да станат нещата и как да се свържете с него.

Очаквайте скоро още информация!

People who complain about problems don't change the world. People who fix problems do!

#2 Svanio

Svanio

Възпитан простак

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1467 Мнения:
  • Инструмент:Леща на третото око

Публикувано 27 февруари 2013 - 13:35

1. NO SOUNDCHEK  - никакъв чек. Взимаш инструмента и свириш. На големите фестивали няма чек, и тук няма да има.

2. Ползва се апаратурата, която ще ни предостави Пешо. Не носете усилватели - няма да ви ги включим. Не ми дреме какъв саунд вадят. Важното е джемът и купонът а не някой да ми се настройва 20 мин. да ни покаже "невероятния си саунд". Носете си перца. Допуска се да се носят вокални микрофони.

3. Никакви рецитали на предварително сформирани групи. Това е джем. Който иска да свири в клуба с бандата си да говори с Пешо и да си вземе дата!

:hooray:  :godbless:

#3 Trysth

Trysth

Redeemer

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1874 Мнения:
  • Инструмент:раш пила

Публикувано 27 февруари 2013 - 14:07

Поне китари можем ли да носим :) Иначе идеята е супер  :godbless:

#4 musicman

musicman

мракобесник

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6817 Мнения:
  • Инструмент:Китара

Публикувано 27 февруари 2013 - 14:07

Може но там ще има. Аз няма да си нося.

People who complain about problems don't change the world. People who fix problems do!

#5 Viara Ivanova

Viara Ivanova

badass

• VIP listed
  • PipPipPipPipPip
  • 1800 Мнения:
  • Инструмент:Пеене, ел.бас

Публикувано 27 февруари 2013 - 14:17

Каква стана тя... дАли да не взема да заходя със самолета  :greenball: . Идете, няма да съжалявате, много е готино, а духът на Сарафово (ако не сте ходили) ще ви пренасе във времето на "Оркестър без име".

#6 Zero Tolerance

Zero Tolerance

Uprising

• Members
  • PipPipPipPip
  • 852 Мнения:
  • Инструмент:Китара/Глас/Пиано/Тромпет

Публикувано 27 февруари 2013 - 14:21

:godbless:

Да взема да мина да изпея нещо освен :dance:

#7 sardaesox

sardaesox

Пристрастен

• Members
  • PipPipPipPip
  • 955 Мнения:
  • Инструмент:китара

Публикувано 27 февруари 2013 - 15:31

Бравос за инициативата !!!

#8 rudibass

rudibass

техник-кибик

• VIP listed
  • PipPipPipPipPip
  • 1068 Мнения:
  • Инструмент:bass барбекю

Публикувано 27 февруари 2013 - 15:42

Ураааааааа! Идвам..

Егото прецаква таланта. Прави те сляп и глух.

#9 vanboy

vanboy

Пристрастен

• Members
  • PipPipPipPip
  • 763 Мнения:
  • Инструмент:микрофонен китаромултицет

Публикувано 27 февруари 2013 - 17:26

Супер,там съм!  :girl_witch:

#10 Icarus

Icarus

убавьец!

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2515 Мнения:

Публикувано 27 февруари 2013 - 19:09

Яка идея! :) Ако ще идвам, трябва да се сдобия с ей тая тениска:

232836-6-.jpg

#11 боби

боби

Навъртащ се

• Members
  • PipPip
  • 57 Мнения:
  • Инструмент:Барабани

Публикувано 27 февруари 2013 - 22:03

На езика ми е думата хепънинг, но ще я пренебрегна и ще кажа, че звучи наистина добре идеята за такава среща! Кофтито е, че не мога да си взема отпуск от работа, просто защото нямам работа. :D Това води след себе си и други неблагоприятни фактори...

#12 savov

savov

SAVOV MUSIC

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1278 Мнения:
  • Инструмент:китара, пиано и глас

Публикувано 27 февруари 2013 - 22:13

Идеята е SUPER!  :thumbs_up:

Винаги съм бил "ЗА", когато стане дума за срещи и купони... още повече музикантски !

Ще следя темата с интерес...

www.uni-vt.bg
www.kantilena.hit.bg
www.poetiskitara.com
www.teatarvtarnovo.com
www.savov-music.com
Хор "Кантилена" продължава да набира хористи, предимно мъже!
Всяка първа неделя на април - среща на Великотърновските музиканти!

Facebook

#13 petiofi

petiofi

Ослушващ се

• Members
  • Pip
  • 38 Мнения:

Публикувано 28 февруари 2013 - 02:06

Ми за сега какво да кажа, че много сме се ангажирали с това нещо, искаме наистина да ни е готино! Ще има две кубета "Маршал", уредба си има с мишпулт, стъпало, колони, китари - няколко са(електрическите са Епифон купен от форума и минал през Диката и един IBANEZ RG-350 и една полуакустика за испански ритми купена директно от завод "Кремона" за износ, но ще намеря и други), семпъл комплект барабани звучащ много добре,  има и китарен ефект (благодарение на Професора от форума), микрофони (ма който си вземе, няма да е лошо), има даже и профи дайре, хахахаха, за цени за нощувки, допълнително ще пиша, ще видим наплива, има хотелче, за хората от форума ще бъде на спешъл цени разбира се, а и ще намерим ма много близко за всички желаещи, ще дам телефон за връзка ( с началника ще е, с жена ми т.е. де, че тя се занимава с тези неща), Идеята е на Рафа, наистина, кой ме е наобикалял ( не ме е намерил, че има и такива случаи), кой е бил тука винаги повтаря! Надявам се да го направим така, че да стане традиция! Апропо, въпреки, че сме рок-клуб сме с кухня, то къде ли другаде ще ядете манджи "Сатриани" или "Сантана"? Найс, а? (шкембе чорбата си е задължителна!)

П.П.: Вяра, ти кат писа за "Оркестър без име" ще вземеш да откажеш младежите, а не е така! Иначе обожавам тоя филм! Поздрави! )))))) 

#14 Viara Ivanova

Viara Ivanova

badass

• VIP listed
  • PipPipPipPipPip
  • 1800 Мнения:
  • Инструмент:Пеене, ел.бас

Публикувано 28 февруари 2013 - 02:27

Ааа не! Младежите да не са посмели да се отказват  ;) Моята ситуация е малко по-омотана, но ай, едно виртуално наздраве отсеги!  :cheers2:

п.п. още ли сте с пеещия готвач?

#15 petiofi

petiofi

Ослушващ се

• Members
  • Pip
  • 38 Мнения:

Публикувано 28 февруари 2013 - 02:42

^
Тц, вече го няма! Ма това е идея да се чуем по време на джема, ще го мисля, а иначе пък съм сега със страхотна пианистка като сервитьорка (също съвсем случайно)!

Also tagged with one or more of these keywords: сбирка, джем, купон, НАЙС, Сарафово

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни