Jump to content
Българският форум за музиканти

"Гласът на България" / сезон 2


savov

Recommended Posts

Мнения, коментари...

 

Мисля, че има доста добри и тази година. 

Няма смисъл да коментираме отново какво се случва с изпълнителите след края на формата и т.н. 

Идеята е, че имаме възможността да слушаме доста добри изпълнения и много различни певци.

 

Аз лично много харесах това изпълнение:

http://www.glasatnabulgaria.bg/videos/video/2068667578-Petar_Rangelov__Djelem_Djelem.html

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добър е нашият съфорумник! 

http://www.glasatnabulgaria.bg/videos/video/637677306-Todor_Georgiev__Crazy_Little_Thing_Called_Love.html 

Успех в следващите кръгове! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично мисля отново да го пропусна. Ще си спестя суетнята и ще изчакам крайния резултат. Той ще се разчуе така или иначе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добър е нашият съфорумник! 

 

http://www.glasatnabulgaria.bg/videos/video/637677306-Todor_Georgiev__Crazy_Little_Thing_Called_Love.html 

 

Успех в следващите кръгове! :)

SUPER, че имаме представител от Форума във формата!

Успех и от мен!  Добър е! :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах първия сезон. Като разбрах кой е в журито на втория и....се отказах. Не мога да си представя и Дългия да направи нещо за самите изпълнители, позовавайки се на досегашната му практика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е нагласено, ако някой иска да знае кой ще спечели- лс. Не пращайте смс.. безсмислено е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо звучи странно!?

И защо по принцип трябва да се правим, че не съществуват формати като "Гласът на България", "X factor", "Мюзик айдъл", "Евровизия" и т.н. изобщо всичко в национален ефир, що е свързано с музика и се гледа и обсъжда доста от хората...

 

Както казах и по-горе в темата (а и както съм писал винаги, когато стане въпрос за форматите), вероятно всичко е нагласено, обикновено нищо не се случва с повечето от финалистите и т.н.  но пък има доста добри изпълнители и е прекрасно, че можем да гледаме нещо подобно в телевизията ни.   А и често пъти има и доста съфорумци, които се изявяват там...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би хората тук се дразнят, виждайки разни самозвани некадърници и бездарници, които формират изкуствено-създаден български "елит" и ""хай-лаиф"", да оценяват потенциално талантливи деца? Мислил ли си по тази линия? Аз за около 5 минути гледане на подобен "формат" се чувствам все едно съм изял една кора развалени яйца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все още ли има съмняващи се в нагодеността на формата ? 

 Пускам два огромни жокера:
1)Днес показаха победителката
2) Савов, пак е от нашенски край (:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за savov. Какво като е нагласено, като и без това няма значение кой ще "спечели"?

Журито както обикновено е яко дразнещо, както и всичкият пълнеж около пеенето - може да ползвате "mute" за тези части ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.