Jump to content
Българският форум за музиканти

<!> Фукня


miro2bg

Recommended Posts

Аз пък се сдобих с един Корг ПА50 - чуденето ми беше между него и ЯМАХА ПСР 1500, ама накрая на него се спрях.

 

Понеже не живея в БГ в момента, колко струва Коргът там - аз го взех за 1500 лв тук с адаптео и стойка подарък + малка стойка за микрофон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!На скоро разбрах за този форум.Сега като видях с каква апаратура работите и направо ме е срам да ви кажа аз на какво пианце си свиря!Имам "Чайковский" и горкото направо вече зима-дава.Ужас

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също притежавам това чудовище Bild1.jpg

И ето това също form1_1.jpg

И двете са много яки :)

Редактирано от drummer_93
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се похваля пак! От днес съм горд собственик на МикроКорг! Много е сладък и мощен! Още го разучавам и после ще ви изпееме нещо с него! :recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво!!!Честито!!Със здраве и вдъхновение да си го ползваш!Трябва да се полее пък и покаже после :recourse: та да ти върши мнооооооого полезна работа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Микро Корга - ей сега щях да пускам тема за него - мисля да си го купя - нека чуя няколко мнения, че много се запалих по тази машинка. И логичното - това ли е най-доброто с тези функции и качество за тези пари?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

ако мога така да се изразя :blink: ,

аз какво да кажа... вие, повечето де, наскоро са си купили все хубави синтезатори, аз съм с едно скромно Casio CTK 691

и малко ми е неудобно да га сравнявам с вашите инструменти, иначе и аз имам Фърст - 5 октави, малки клавиши, има си и питч, но е с две копчета, не със скролче :blink:

Иначе сега ми предлагат един GEM, на който още не му знам модела и не съм го виждал, но като ми разправят - бил хубав, а иначе ще пиша като разбера модела :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно още горещо демо на микрокорга, току-що записано:

http://media.putfile.com/MicroKorg-demo

демото е на една малка част на арпежиатора, машинката е "микро" само на външен вид! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.