Jump to content
Българският форум за музиканти

<!> Фукня


miro2bg

Recommended Posts

да се върнем на темата - мойта група има МОТИФ ЕС РАК модула, от днес.

Рак модулите само с миди кабел ли се включват към клавиатурата или...?! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и с тел :rolleyes:

Тел и жица...ама те се използват основно когато трябва да овържеш модула към клавиатурата...и за да не се климбуца!! :)

Иначе, ако искаш модула да приема някакви сигнали...миди кабел :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Бе аз имам РС-70 на РОЛАНД, ама смятам да мина на МО6... Иначе ако го продам този моя РОЛАНД, което засега изглежда нереално (не знам защо), но ще ми липсват някои много-много яки бленди... (които всъщност не ги полззвах много :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

След дълго търсене най-после си взех пиано :

http://www.orla.net/stagepartner.php

http://web.orladirect.co.uk/product.php?ID=55

http://perth.gumtree.com.au/perth/26/5820126.html

 

За разлика от пластмасовото Касио, което мислех да си взема първоначално, тоя ковчег тежи 40 кила.

Дизайна е доста стилен според мен, направен от дърво и метал и е доста солиден.

Въпреки че не бях чувал за тази марка преди това, съм доста приятно изненадан от качеството и функциите който има.

Предполагам защото не е от "известните" марки и цената не е висока, а и за разлика от някой магазини , към пианото без да доплащам получих и - адаптор , състейн педал, МИДИ кабел, поставка за партитури :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!!! :D Само се чудя това с адаптера и миди кабела... :think: ...бе къде тоз магазин??? ;) Направо ще го възпеем и паметник ще му издигнем! :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!!! :virtuoz: Само се чудя това с адаптера и миди кабела... :think:  ...бе къде тоз магазин??? :) Направо ще го възпеем и паметник ще му издигнем! :green:

Мерси:)

Ами един приятел на мой приятел ме насочи натам... не е много голям магазин , ама има доста приятни неща ...

www.gemamusic.com

Редактирано от brysnaria
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих искал да знам какво ще кажете за Yamaha DGX 620 защото след 3 седмици може да ми докарат от чужбината малко по-евтино от колкото е в България

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чувал съм все готини неща за тая фафла. Но не мисля че е мн по добра от 305 примерно... после кажи впечатления. Знам че клавиатурата на тва е идеална за миди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Абе пичове - аз почти постигнах това което искам - сега свиря с лаптоп. Много съм доволен - ползвам си любимото B4, както и FM7, PRO-53... Много яко!!! Само трябва да си купя една клавиатура - кажете някоя добра - гледах на M-AUDIO там до раковска - ама ми се струва че има малко контроли... Какво ще кажете? Еволюшън пък имат много лоша на пиапне клавиатура - само пружини...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.