Jump to content
Българският форум за музиканти

Eurovision 2005


Recommended Posts

просто си казах мнението за тези групи!аиде сега не мога да пропусна за това че пеят яко на живо!ти четеш ли въобще?просто са ми писнали!чети пак и пак какво ми е мнението!не сам писал че трябва да одиат на евровизия,нито съм искал някъде да ходят въобще!не си чел внимателно приятел :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 136
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

@YtzeJam

 

Това не е плюене, мой човек, а факт - таз мома не може да пее. От това изпълнение се чува съвсем ясно, че тя е редовен абонат на Autotune, Melodyne и всякакви програми и плъгини за обработване и сверяване на гласа. Въобще не я оправдават евентуалните лоши условия, при които е пяла, ти пък отде знаеш, че са били толкоз лоши ? Но, хайде да приемем това като някакво вероятно въздействие върху крехката дамска психика. А съботното изпълнение с какво ще го оправдаем? Никъде не е пътувала, все са и осигурили в БНТ добър мониторинг, та пеенето й да не беше по - добро? Тя пее сама върху инструментал, не е част от някакво групе, което се насмита на сцената поради липса на добър мониторинг, или пък поради други "извиняващи" причини. Това не е "шит хепънс", ама въобще. Това си е бездарно пеене по рождение. Тука друго мнение няма.

А надомни философи - колкото щеш. Колкото щеш и такива, които се бутат в джаза, без да им е мястото там, вместо да си гледат тяхната си работа. Оправия - няма. :(

 

-------------------------

 

@Topsun

 

За журито - видях, че начело беше оня Константин Марков - прословутия шеф на БГ топ 100, този, който допусна попфолк в поп класация; този некадърен лакомник би допуснал сигурно и Амет 6 без 10 за Евровизия, само пара да пада отнякъде; но може би таз година им се е сторило малко рано, догодина - със сигурност и това ще стане. Кой доброволно изтърва кокала, кой ще допусне да дойде някой друг на негово място, пък той да отпадне и да не лапа !? Тези са като пирани, бе, докато не оглозгат всичко до кокал - няма да пуснат.

 

 

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото щеш и такива, които се бутат в джаза, без да им е мястото там, вместо да си гледат тяхната си работа. Оправия - няма. :(

Това е защото най-култовият номер е като някой изсвири нещо адски фалшиво и грозно да казва, че е джаз, че е велик и неразбран артист... :wall: :)

 

А това е повече от лошо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо да кажа че от пеене не разбирам.

 

Ама само на мене ли ми се струва, че на куплетите тя пее с грешна техника(вокална ;) )? Щото да изфалшивееш щото не чуваш инструментала е нормално, ама певица с нейния статус да не е добре подготвена...

 

Оф кат се знам къде се бутам да коментирам чуждото пеене, ама айде :(:):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Боян

 

Аз за това говорех!Точно това ме дразни много!Нина Николина че пее фалшиво на кой му пука?!?Въпроса е,че такива лапни-кокаловци са я допуснали,а наи-лошото е,че евентуално ще отиде да ни представя човек,който има много пари а е далече от музиката!На къде вървим,на къде отиваме???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Боян

 

Аз за това говорех!Точно това ме дразни много!Нина Николина че пее фалшиво на кой му пука?!?Въпроса е,че такива лапни-кокаловци са я допуснали,а наи-лошото е,че евентуално ще отиде да ни представя човек,който има много пари а е далече от музиката!На къде вървим,на къде отиваме???

Той е певец бе! Къде отиваш ти? Певец с четри бири! :blink:

 

Абе тоя да не си мисли, че Eurovision е някакъв бирен фест? :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти майтап си я мислиш работата,ама не е:)ти пусна мухата :blink:

Аз да съм я пуснал? :o

Човече, говорим за различни неща! :no: Да не би аз да съм платил 50000 евро за да участваме?

Ако аз ги имах тези пари, последното нещо, което ще направя е да ги дам за това! :stop:

Аз имах предвид дългия "певец" с 4етирите шуменски, дето се е самозабравил!

:blink::blink::):) и оркестъра да :guitar: :guitar: :guitar: :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много тънак хумор имаш:Dтрябваше с това да започнеш:Dне можах да схвана веднага за какво ми говориш :lol:

Важното е, че схвана :exclaim:

И на следващата среща...

ще те черпя за това :D

 

Леле к'в поет се извъдих :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз веднъж слушах Нина Николина на живо - много ми хареса, не открих никакви "дефекти". Обаче са ми пускали запис, на който... абе зле беше...

Така че аз мисля, че си може, но не винаги съумява да го покаже :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да бе!маи напоследък все така пее!и аз съм я слушал преди и имах други впечатления за нея,но фактите говорят :blink: това е истината....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Ytsejam : Напълно си прав, че е имало със сигурност мизерии покрай тва приключение в Румъния. Прав си и за старите банди. И точно затова не можеш да я оправдаваш оная мома. Защото точно така се става добър - когато си свирел къде ли не, можеш да се справиш с всичко, и чак тогава отиваш на върха. Аз като слушам как й трепери гласа на Нина Николина - сигурно е, че тя не е пяла много на живо. Следователно е отишла направо на върха. За което не е виновна тя, обаче. Виновен е МАФИОТСКИЯ шоубиз в БГ. И докато нещата не започнат да следват естествения си ход - музикалния бизнес да печели от продажби, вместо да пере пари, и музикантите да стигат до върха по най-трудния начин - винаги ще си е така.

 

Наздраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

този некадърен лакомник би допуснал сигурно и Амет 6 без 10 за Евровизия, само пара да пада отнякъде

6 без 10 е на орк. Империал бе :D

 

:green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.