Jump to content
Българският форум за музиканти

Текстописец за поп, поп-фолк и рок музика


Leo Stankov

Recommended Posts

Здравейте! Казвам се Лео Станков , на 26 години съм и от 8 години пиша стихове . Мога да пиша принципно в почти всички стилове музика без "Рап" .

От най-депресиращи до най-купонджийски! Изготвям минимум по 2 вариянта за да има избор всеки изпшълнител! Съобразявам се с ИМИДЖ, СТЪПАЛО В КАРИЕРАТА , ИЗЛЪЧВАНЕ И НАЙ-ВЕЧЕ ЖЕЛАНИЕТО НА КЛИЕНТА ! Държа да подчертая , че не съм фен на комерсиалните и леки текстове! За сериозни и заинтерсовани изпълнители и музикални компании - bg_leo_ess@mail.bg 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам... опитвл съм се да се свържа с доста но никой нищо не казва ...Всеки си пази хляба . Иначе участвах наскоро в един конкурс и на филана отпаднах ...накрая се оказа че въпросната музикална компания която оргнизираше конкурса  е избрала  утвърден текстописец...а на въпроса " защо беше този конкурс след като сте избрали човек с който сте работили цели 2 години " - отговор не получих :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен това съм тръгнал на война срещу подобни конкурси и текстописци . Твърдо против съм безмислените и леки текстове ! Дали ще успея е друг въпрос :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като , все още не са регистрирани това ще стане този понеделник , не мога да сложа тук нито един текст който съм написал. Ако имаш интерс може на лично съобщение да ти пратя , по e-mail или Skype :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно...защо всички гледат комерсиалната страна на нещата. Така както си написал, все едно, че продаваш салам в магазин, а не изкуство. Може аз да съм сбъркан но така ги усещам нещата. Изкуството се чувства, а не се продава ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Изкуството се чувства, а не се продава ....

 

 

Интересно, дали големите светила на БГ естрадата ни,(и не само)сами си пишат(чувстват) текстовете, или....си ги купуват???

Редактирано от nolly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То за това естрадата ни е на това дередже :) :) :) Или може би харесваш чалгийка...там всичко е пари :) Както и да е няма да разбереш. Я мом до утре да ти обяснявам ама като не моа да го почувстваш си е залудо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Изкуството се чувства, а не се продава ....

 

 

Интересно, дали големите светила на БГ естрадата ни,(и не само)сами си пишат(чувстват) текстовете, или....си ги купуват???

Обикновено са крадени,аз съм убеден,че Фифчо може да напише смислен текст,колкото и да се ебава.

Редактирано от Hillbilly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста любопитни са ми подобни обяви във форума, преди също е имало. Малко съм скептично настроен към тази, основно заради огромните червени букви в поста, и известни правописни и пунктоационни грешки в постовете, което в тема за писане на текстове е просто абсурдно. Но как да е, като си регистрираш нещата и си спокоен, че няма да те окрадем, тъй като ние само това чакаме, ще е интересно да прочета нещо твое. Успех в това твое начинание!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 years later...

Здравейте!

Казвам се Петя Михайлова.Занимавам се текстописане от доста време.Пиша текстове за всички жанрове в музиката .Вече имам няколко сполучливи авторски музикални проекти,единия от които е текст за песен на Маргарита Хранова. Очаквам предложения за съвместна работа от композитори .Работя и по поръчка за текст.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.