Jump to content
Българският форум за музиканти

Едни барабанки


Recommended Posts

Като имаш парички ,ето ти моито барабанче Mapex kоето е Китаиско и е вархьт повярваите ми,струwа 1500лв !!! (Демек колкото два комплекта Sonor)!

;) Пълния комплект на Сонор Сигничър е към 15 000 евро с десетгодишна гаранция за дървените и металните части, което се удостоверява лично от подписа на г-н Хорст Линк на всяко от телата. А моето барабанче Сонор е 800 евро (ценова листа от лани) и е също така окомплектовано, като по-горе описаното с шайбички от ПВЦ и кордите се вдигат и свалят с кутрето... Сонора си е Сонор... :headbang:

А Галя е права :read: - все пак човека няма да купува от Илиянци. ;)

Редактирано от imperor
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 50
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Няма проблеми за флууда, аз просто нямах нет няколко дни и за това не писах. Но явно ще си помисля още време за тези Сонори, ще мина и през джаза, а и други варианти проверявам. Благодаря на всички! :bravo:

 

ПП: ако искате продължавайте за всякакви барабани както сме тръгнали, защото мисля, че е интересно за всички начинаещи като мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм на менние че не всичко китайско е боклук, все пак говорим за най бързо развиващата се икономика което едвали е чак толкова случайно. а и това са барабани от качествена и доказана марка чиито продукти са сертифицирани , не са полиетиленови чорапи по 20ст./бр. от илиенци.

4е кво им е на 4орапите в илиянци аз си купувам такива 5 за 2 кинта и карам цел живот с тех :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даи да те оредя с един Stag za 760lv ! Спокоино ! Чисто нов сьс стоики чинели и столче !

Подбивам цената!!! 759 лв!!!

 

... само за да не те е срам ше ти кажа че нов стаг ти е 600 кинта някаде...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само защото си не запознат ще ти кажа че има Stag за 450лв и за 1600лв :read: Прочети и тогава говори !!! То и Sonor има за 800 и за 15000лв ! :read:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да допьлня,че цялата ценова листа на Stag e пред мен и такива цени могат да ползват много малко хора в Бьлгария ! :read: Ако не вярваш виш колко ще ти искат в някои музикален магазин за сьщия сет ! А иначе казах ,че претполагам сета които си гледал за 600лв някаде аз мога да ти го уредя за 500 !!!(претполагам)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, но човекът има Амати и търси нещо с класа и звук. Ако му намериш Сонорче с намаление може и да ти пусне деа знам <_< (ебавам се разбирасе, да няма убидени :cheers: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, то има сигурно и за 12000$ барабани, ама аз нямам цифрата... ;) Макс, което давам за момента е 750-800. И то не сега, а към края на лятото. Така, че ако се вмествам в някви прилични барабани - кажете!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

към нов и евтин Сонор си се ориентирал добре в такъв случай, макар че може би наистина да видиш старите комплекти в джаза при Пепи Славов и току виж си си харесал нещо старичко повече;)

Редактирано от Katsko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.