Jump to content
Българският форум за музиканти

Ibanez Owner's Club


MrDeath

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Супер е айбанеза с блекаутите, единственото нещо, което не ми допада обаче е бриджа. Извинете за офтопика, но има ли пасивни блекаути? :thumbup:

Редактирано от AlexiLaiho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е айбанеза с блекаутите, единственото нещо, което не ми допада обаче е бриджа. Извинете за офтопика, но има ли пасивни блекаути? :greenball:

 

И аз до колкото знам, passive blackouts няма. Има blackouts singles for strat. Аз имам такъв и е лудница, същият като хъмбуцата, ама е в "опаковка" за single. Даже ще си купя и втори, много е хубав и има 2 режима на работа (moderate като пасивен + loud като blackout humbuckers).

 

Страшна китарка между другото. Въобще в тая тема лошо нема :)

 

Честито на всички притежатели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз от 1г съм в семейството с това:

 

Ibanez ART100

 

ART100WH.jpg

 

Видях малко по-нагоре колегата MetallicaFan7 че е с почти същата, само че неговата ART120 е с активни адаптери, моята е с пасивни (не обичам активна електроника). Някой пита откъде са - ART120 (активната) трябва да я има в Икономов, ако не в Томан, докато ART100 не се продава в Европа и е много по-рядка, аз успях да се сдобия с нея много трудно благодарение на един колега от форума който я беше внесъл от USA. Изненадващо добра китара не само за цената си, а и изобщо. Горещо препоръчвам :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ART серията е изключително попадение на Ibanez. За съжаление обаче новите модели не се намират все още никъде. Още преди 2 месеца си бях поръчал АRT300 от dv247 и след като на 3 пъти ми казваха да чакам, днес ми заявиха, че поне до края на юни нямало да има нито 300 нито 600, в резултат на което аз се отказах от поръчката и сега си чакам парите обратно :thumbs_up: Днес следобед звънях и в Икономов и от там също ми казаха, че не разполагат с новите модели от ART сериите и скоро нямало да получават нова пратка. Така че засега само ще се облизваме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако разполагаш с кредитна или дебитна карта и те устройва цената ето:

ART300 ART600

Зарязвай всякакви бг търговци самодейци и бастуни и поръчвай :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес следобед звънях и в Икономов и от там също ми казаха, че не разполагат с новите модели от ART сериите и скоро нямало да получават нова пратка.

 

Приятелю, това, което казваш изобщо не е верно :) И съм сигурен, понеже като звъниш "в Икономов" - говориш с мен :)

Китарата, която търсеше беше ART300 - VTC (violet caiman), както ти казах и по телефона - имаме ART300, но другия цвят - BNC (brown caiman)

Новите модели от сериите ART ги имаме от поне месец :thumbdown:

 

бг търговци самодейци

След като няколко от най-големите световни марки са ни дали официално да ги представляваме, едва ли сме чак такива самодейци :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като пазарувал неведнъж от dv247 мога да ти кажа, че и те са БАЯ самодейци. Ето някои ще си чакат парите наобратно... :thumbdown:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега забелязах, че сте писали след мен, затова да уточня. Никъде не съм казвал, че в Икономов няма никакви ART, а само от новите - BNC сe предлагаше и през 2009, докато VTC се появи тази година и това реално е новият модел за 2010.

А що се отнася до това дали dv247 са самодейци или не - не знам какви са, но е факт, че 3 дни след като отказах поръчката, парите до стотинка ми бяха обратно в картата.

В крайна сметка кой ми е виновен, че харесвам модели, които все още трудно се намират.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте много яки китари имате всички (поне на визия) аз на друго освен на класическа не съм дрънчал, и за това не знам как звучат тези сладурчета. НО, за да не ми се сметне мнението за много ОФФ искам да ви попитам кое от тези парченца изваяно дърво е най-добре. Не искам да пускам нова тема, че вече сигурно модовете ме мразят заради малоумните ми теми. Та Цената е до макс $250, а предложенията са тези:

Ibanez

 

P.S. Ако в този сайт видите и друго в този финансов диапазон, моля споделете.

Благодаря Ви много, You will be My "Rainbow in the Dark"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Отговорено (Редактирано)

Ей тази хубавица пътува през Европа насам, а аз вече място не мога да си намеря.

 

800px-ART600_BB.jpg

 

Както беше казал hed, зарязах "бастуните" и се опрях на Томан.

Редактирано от bmo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Здравейте много яки китари имате всички (поне на визия) аз на друго освен на класическа не съм дрънчал, и за това не знам как звучат тези сладурчета. НО, за да не ми се сметне мнението за много ОФФ искам да ви попитам кое от тези парченца изваяно дърво е най-добре. Не искам да пускам нова тема, че вече сигурно модовете ме мразят заради малоумните ми теми. Та Цената е до макс $250, а предложенията са тези:

Ibanez

 

P.S. Ако в този сайт видите и друго в този финансов диапазон, моля споделете.

Благодаря Ви много, You will be My "Rainbow in the Dark"

 

Ете точно за това и ще те "мразят" :punk_guitar:, чети бре човек, иди пипни дрънни и тогава продължавай с идиотизмите.

 

А по темата: Те го и моето съкровище, скоро даже ще навърши пълнолетие :punk_guitar:

 

Ibanez SA 160 QM AM

 

Ibanez SA 160 QM AM

 

Ibanez SA 160 QM AM

 

Ibanez SA 160 QM AM

 

Ibanez SA 160 QM AM

 

Извинява се за качеството, ама фотото се скапа и ги драснах с телефона! Скоро време ще Ви Я покажа в най-добрата и светлина!

Редактирано от gtotev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ibanez RG450 BK 1994

Ibanez Prestige RG1527M GW 2009 w/Lundgren M-7

Ibanez J-Custom RG8527 VV 2004

 

shredder.gif

P1000798.JPG

 

Мисля следващата ми китара да не е Ibanez. Съжалявам, но не вярвам да планират нещо дори близко до това:

 

Intrepid_8MS_PassiveSlant.jpg

Редактирано от death^metal
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.