Jump to content
Българският форум за музиканти

Базара?


Recommended Posts

Чудя се дали да не направим фийдбекът в 3 варианта

положителен

неутрален

отрицателен

 

сега както са 5 варианта... кой изобщо ползва втори и четвърти?

 

Това е в смисъл предложението на Сашо да се вижда рейтинга при съобщенията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, но неутралният като такъв може да е формиран от 1 положителен коментар (даден от приятел или даден от познат при несъществуваща дефакто сделка - има такъв случай и мога да го докажа) и един отрицателен, който определя отсрещния като доста неприятна личност, с която да се забъркаш. Без значение поредността на двете събития. 
Иначе втори и четвърти вариант и на мен ми се виждат излишни, защото ако има някаква лека забележка в подчертано положителен коментар - тя ще бъде посочена в текста. И обратното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама то и сега е така. Обаче като са три варианта може да се покажат по-лесно от кои по колко имаш докато ако са 5...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направете го като в ибей - положителен,неутрален и отрицателен, като коментиращия сам избира вида на мнението.Например за положителен фийдбек - определено положително мнение от типа:СУПЕР, ПЕРФЕКТНО и тн.,неутрален :ДОБРА СТОКА, НО ТРУДНА КОМУНИКАЦИЯ, БАВНА ДОСТАВКА и тн.,отрицателен:НИКОГА ПОВЕЧЕ и подобни.Без опция положително мнение да компенсира отрицателно и обратно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама то и сега е така. Обаче като са три варианта може да се покажат по-лесно от кои по колко имаш докато ако са 5...

 

Така де, аз мислех, че предлагаш да се показва само цифричката (0, -1, 1 и т.н.), вместо да можеш да влизаш и да преглеждаш, както си е извън личните съобщения. Да, съгласен съм с теб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи направих го по следния начин, показва процентът на положителните мнения спрямо лошите и неутралните. И веднага до него от колко мнения е формиран.

Демек идеалното е 100%.

Ако рейтингът е 0% има шанс това да е нов потребител. Това се познава ако след процента пише 0. Демек няма никакви отзиви до момента.

И така, гледате процента и от колко мнения е формиран. Ако искате цъкате на линка за повече подробности.

 

Направих рейтинга да се показва и при предложенията за бартер и при закупени стоки.

 

 

Казвайте ако има бъгове.

 

Утре започвам да се занимавам с това защо не помни дълго когато човек се логне.

 

 

А, отделно вече има три вида рейтинг попложителен, неутрален и отрицателен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ударих едно око. Няма ли да е по-добре да се закръгли процента на цяло число, че става една счетоводителска...
Иначе ми харесва как се е получило. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е станало! :thumbs_up: Точно ибейския модел, и дори по-добре, защото директно се виждат видовете отзиви.Поздравления за труда!Давай сега с това, което си захванал, че то ме нерви най-много. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде сега... нали ти не го смяташ ;)

 

Точно аз нямам проблем със счетоводителските черти - професионално изкривяване. Мисля за другите, които ще се почувстват леко претоварени. 

Редактирано от Sasho_Crasho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо съм го предобрил Запомни ме. Не го ползвайте временно. А който го е цъкнал да си изтрие кукитата и кеша и да не го цъка до утре :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо обявите нямат архив? Примерно аз исках един MXR '78, докато обаче събера парите обявата я няма. Изнамерих я във форума, ама в базара е хептем изтрита, телефон няма... не може ли просто да и пише изтекла и да си стои в някаква неактивна секция?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.