Jump to content
Българският форум за музиканти

Базара?


Recommended Posts

^За какво ти е да се свържеш с човек след като е продал артикула вече!?

Редактирано от buy&sell
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е точно да не остават никакви следи. Ако някой иска да бъде намерен ( това е негово право да реши дали иска да бъде намерен ) за дадено нещо си пуска обява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^За какво ти е да се свържеш с човек след като е продал артикула вече!?

Артикула не е продаден, просто обявата е изтекла.

 

Иначе разбирам... жалко за мен. Надявам се да пусне пак обявата и толкова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам друг въпрос - когато някой "купи" чрез базара някаква стока, първо да потвърдим, че ще я продадем. Т.е когато някой купи нещо чрез базара обявата изчезва, което не е много готино от една страна. За мен е по-удобно да търгувам с хора от София. но когато някой извън София цъкне купувам обявата ми изчезва. С 2 думи - продавачът да избира дали някой е купил наистина това, което продава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е логично и предпазва от тарикатлък на лични - "бе има 10 човека, които искат да го купят, ама аз ще изчакам някой да ми предложи по-висока цена или да ми е по-симпатичен, щото съм тарикат" :)

 

А аз не можах да разбера в крайна сметка мога ли да се свържа с потребител или не извън контекста на конкретна обява?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, не можеш. Всички съобщения са свързани с някаква обява. Дали ще са оферти, коментари или там каквото се сетиш всичко е по конкретна обява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

В момента имам 7 активни обяви, обаче брояча за оставащи безплатни също ми показва числото 7. Какво става с другите 6, които ми се полагат?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Отговорено (Редактирано)

Не мога да отговоря на зададен въпрос, под моя обява - получавам следното съобщение и всичко свети и мига, шарено:
 

 

 

 

Either the address you are accessing this site from has been banned for previous malicious behavior or the action you attempted is considered to be hostile to the proper functioning of this system.

The detected reason(s) you were blocked are:
Command injection. RFI attack/SQL injection probe.

Your IP, and Domain Name (if resolvable) has been logged to a local honeypot, along with the referring page (if any), QUERY, POST, User Agent, time of access, and date. Please either 1. Stop the bad behavior, or 2. Cease accessing this system.

 

(Пише и други работи, но това май е основното.)

 

Баннат ли съм или треа да платим нещо, че да мога да отговарям на въпроси, или друго нещо?

Редактирано от Свилен Бас
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Вследствие от многобройни слухове и доказателства за определен тип разминавания, предлагам да се забрани да бъдат оставяни телефони в обявите. Ясно е защо - задкулисни уговорки, които ощетяват различни потребители. Пример: лице "А" приключва обява на лице "Б", давайки "Купи". През това време лице "В", което разглежда обявата, вижда, че тя е приключена, намира телефона от общ познат (или от друга обява), обажда се и стоката се изпраща по-късно същия ден. Лице "А" се обажда 2-3 минути след лице "В" и получава известие, че стоката вече е продадена. Да, аз също съм влизал ден-два след като съм продал нещо на живо и чак тогава съм затривал обявата си, но все пак мисля, че ще бъде крачка в правилната посока. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.