Jump to content
Българският форум за музиканти

Preamp към смесител


CIH

Recommended Posts

Ada- та е добър преамп.

Ако се сложи лампово крайно и

двойка боксове ( според джоба, възможностите за превоз и за каква щел ще се ползва

1х12/2х12/4х12) ще стане профи.

Но не виждам проблем, ако няма финанси за закупуването на горните и липса на кола, да се ограничи с

ДИ варианта. Поне, като за начало.

Мисля, че ще е върши работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо съм много благодарен на всички, които пишат в тази тема и ми помагат. Аз имам POD XT и мисля да не купувам друга кабинетна симулация ами направо едни стъпало и кабинет :).

 

От известно време имам проблем, който не мога да установя от къде идва.

http://www.soundclick.com/util/downloadSong.cfm?ID=12130003

На горния линк съм записал как свири моето чудо. Чейна ми е китара -> ADA MP1 -> POD XT -> запис, като на пода му ползвам кабинетна симулация и малко ривърб. Искам да кажа, че това за което ще говоря се получава и без пода да е в чейна, т.е. не е от него. Предварително сори за скапаното свирене, но съ на 2 години китарист :).

 

Първо удрям трета струна на 24рто прагче, т.е. ми на бридж пикап, после на нек. Когато съм на нек се забелязва ужасно такова трептене. Звукът не е мазничък а някак си полсура. Вие го усещате. Не мисля, че е от чейна, защото го има и само на адата и само на пода, не е жужене на прагчета, защото удрям на последното пък и преди 3 месеца ги смених и преди месец ги нивелирах.  Чудя се дали е от адапторите. Вие как мислите ако ги сменя ще се оправи ли това. Защото в момента, това най-много ми скапва чейна. Моля помогнете ми да реша този проблем cos it's driving me CRAZY!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще съм ви много благодарен ако ми помогнете. Това силно ме притеснява. Китарата е Ibanez GRx70 със stock адаптери.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май не са адапторите. Сега погледнах на чисто, без амп жужи ми от бриджа. Възможно ли е все пак и колко е вероятно адапторите ми да правят жужене?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.