Jump to content
Българският форум за музиканти

Female socket не прави добър контакт ?


Recommended Posts

Днес се получи проблем с друг кабел и съм решил да се прави номера с кабела DB25M - DB25F + кутийка с DB25M на гърба, а на лицевия панел качествени съединители за панелен монтаж, (за което е писал колегата g_vayov малко по-напред в темата). Намерих и пинаут на звуковата карта ТУК

 

Въпросърт ми е откъде мога да купя такъв DB25M - DB25F + кутийка и качествени съединители за панелен монтаж, а също ако може Parni_Valjak да ми пише на Л.С. дали има възможност, той да ми изработи тези неща и някаква ориентировъчна цена за всичко. Последното го пиша тук, понеже явно нямам достатъчно постове във форума и не мога да пращам лични съобщения.

Редактирано от onyx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кабела ще трябва да се прави.

Аз ползвам следните доставчици:

Съединители DB25 > Комет http://www.comet.bg/bg/

Кутии > Електрон Инвест http://www.electroninvest.eu/ (онлайн магазина е ужасен затова с посещение на място е най-добре)

Аудио съединители > Динакорд http://www.musicworld.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ако може Parni_Valjak да ми пише на Л.С. дали има възможност, той да ми изработи тези неща и някаква ориентировъчна цена за всичко. Последното го пиша тук, понеже явно нямам достатъчно постове във форума и не мога да пращам лични съобщения.

Както не можеш да пращаш, така не можеш и да получаваш...

Помисли, как да се свържеш по друг канал. 

Редактирано от Parni_Valjak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото попаднах на ТОЗИ и ТОЗИ кабели, ще свърши ли работа за връзка от картата към кутийката? Гледам, че и двата кабела, които намерих са с дължина 1,8м - според вас прекалено голяма ли е тази дължина и ще окаже ли влияние върху качеството на взука?

 

PS - В сайта на M-Audio открих Breakout кабел за DELTA 1010 - ТУК , който обаче е доста скъп, но като дължина за него пише: "10' cable extends the distance between your Delta 1010 and your CPU. Tested to demonstrate no degradation whatsoever to the signal." Не разбирам с това 10', дали имат предвид 10 инча или 10 feet (което е около 3 метра)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:music:

Първите нямат нищо общо със звуковата среда. Не стават. Не бързай, пиши ми.

Другият, без подробно разглеждане не  може да се каже.

Редактирано от Parni_Valjak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.