Към съдържанието

Снимка

Аз съм баранист предоставям база, търся музиканти за джем

база студио музиканти търся джем помещение блус рок

• Please log in to reply
3 отговора на тази тема

#1 Dyro

Dyro

Навъртащ се

• Members
  • PipPip
  • 78 Мнения:

Публикувано 18 януари 2013 - 16:43

Един приятел художник ме помоли да му пусна обява, иска да намери музиканти за блус-рок група и инпровизации с цел авторска музика. Той живее в софия , но е обурдвал  база с инструменти  извън София.  Идеята е да се репетира в София но в вилата може да се ходи по всяко време с преспиване ядене и пиене :))  Който има интерес да се обади на :тел: 0899 897861 Митака.

#2 viksps

viksps

Редовно навъртащ се

• Members
  • PipPipPip
  • 286 Мнения:
  • Инструмент:китара

Публикувано 19 януари 2013 - 09:51

дай малко още параметри - дотук ми звучи добре - имам предвид блус/рок - но не знам дали ще се впиша.- ориентирай горе-долу за очаквана възраст, за очаквано/желано ниво на музик умения (че мойто май не е много високо) и т.н.

#3 SoulSound

SoulSound

Редовно навъртащ се

• Members
  • PipPipPip
  • 169 Мнения:
  • Инструмент:singer/piano

Публикувано 19 януари 2013 - 11:55

За какво му е художник да си прави такава база?или май да попитам колко е наема на това удоволствие?

Rock hard,ride free...

#4 kiusha82

kiusha82

Virto

• Members
  • PipPipPipPip
  • 828 Мнения:
  • Инструмент:квото падне

Публикувано 19 януари 2013 - 14:25

За сега аз съм един от китаристите на сформиращата се банда ,идеята е този"проект" е да се свири най вече за удоволствие.

Примерно започваме да джемим и в така се ражда идея за нова творба,доразвиваме я и ето ти едно парче.Базата за която става дума горе

е един бонус за всички нас ,който бонус се дава безвъзмездно(един вид не плащаме за наем на инструменти и озвучаване).

Базата е вила на 60 км от София която е напълно оборудвана за нощувки и свирене.Има голяма стая в която има сет барабани и то не лош сет видях го на снимка,има китари(2 акустични,2 ел.китари и бас китара)има и кубета.

Но,да кажем тази вила може да се ползва за разтоварване от забързания живот в столицата :) Можем да се прекара всякакъв период от време там,в зависимост от ангажиментите на членовете на бандата.

За сега има барабанист,басист и 2-ма китаристи.Много бих искал да се намери вокалист/ка и клавирист.Аз и Митко мислим да започнем репетиции поне 2 пъти седмично за по 2-3 часа в репетиционна в София.

Наема на репетиционната ще се дели на броя членове.Ако някой има въпроси може да ми се обажда и на мен 0879 350 330 - Николай.

Also tagged with one or more of these keywords: база, студио, музиканти, търся, джем, помещение, блус, рок

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни