Jump to content
Българският форум за музиканти

<!> Стилове, ритми, аранжименти, бленди, MIDI и т.н. - Търсене/Предлагане


Recommended Posts

  • Отговори 724
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравейте колеги. Може ли някой да ми помогне с ритми или сетове(хорза,кючеци,албански и т.н.) за роланд е50. Купих тази свирка с презумцията да върви ритъм отзад а аз да пердаша на сакса. Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здреавейте приятели купих си ямаха psr e453 може ли да ви помоля да ми пратите миди кръчмарски бг за маса народни нямам нищо стилове ако може много сам ви благодарен вав вад мие надеждата naskodevila@abv.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здреавейте приятели купих си ямаха psr e453 може ли да ви помоля да ми пратите миди кръчмарски бг за маса народни нямам нищо стилове ако може много сам ви благодарен вав вад мие надеждата naskodevila@abv.bg

 

https://1drv.ms/f/s!Avvo4SJvd8ouhkbqYu-91YFuoETO

Виж този линк.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

на qmaha psr e453 можели да се добавят voice други инструменти 

 

Доколкото имам някакъв спомен - като че ли не.

 

------------------------

 

А аз миналата година бях помолил за едни неравноделни мидита преобразувани от стилове, понеже тогава нямах подръка свястна самосвирка (благодаря на Lorimar и Илко, че се отзоваха бързо!). Сега си поръчах едно DGX-660, което доколкото знам чете стилове и от старите, и от новите PSR-и. Ако не е много нахално пак да помоля, този път направо за неравноделни стилове - всякакви в 5,7,8,9,11...кой каквото има и каквото му се дава. :rolleyes:  По възможност да не са много чалгаджийски, защото ще ми трябват евентуално в бъдеще за по-стандартни проекти - народни, детски или някакви други песни. А аз ще си направя труда да събера на едно място всички стилове за Yamaha, дето съм теглил от тук и там (вероятно са 4-цифрено число) и ще ги поместя в темата за общо ползване. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ако знаех как става нямаше да се моля . Моля ако може помогнете амо може ритам стил на наско ментата или миди благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ако знаех как става нямаше да се моля . Моля ако може помогнете амо може ритам стил на наско ментата или миди благодаря предварително

За кой стил става въпрос или за коя песен?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами по принцип ми трябват на наско ментата всички песни но които имате иначе миди или style format благодаря тази новата която е шушашана каквото имате благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

на qmaha psr e453 можели да се добавят voice други инструменти 

 

Доколкото имам някакъв спомен - като че ли не.

 

------------------------

 

А аз миналата година бях помолил за едни неравноделни мидита преобразувани от стилове, понеже тогава нямах подръка свястна самосвирка (благодаря на Lorimar и Илко, че се отзоваха бързо!). Сега си поръчах едно DGX-660, което доколкото знам чете стилове и от старите, и от новите PSR-и. Ако не е много нахално пак да помоля, този път направо за неравноделни стилове - всякакви в 5,7,8,9,11...кой каквото има и каквото му се дава. :rolleyes:  По възможност да не са много чалгаджийски, защото ще ми трябват евентуално в бъдеще за по-стандартни проекти - народни, детски или някакви други песни. А аз ще си направя труда да събера на едно място всички стилове за Yamaha, дето съм теглил от тук и там (вероятно са 4-цифрено число) и ще ги поместя в темата за общо ползване. ;)

 

https://1drv.ms/f/s!Avvo4SJvd8ouhkbqYu-91YFuoETO

 

Този линк съм използвал във форума.Виж папка 5-7-9 или ямаха.Всичко е старо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами по принцип ми трябват на наско ментата всички песни но които имате иначе миди или style format благодаря тази новата която е шушашана каквото имате благодаря

Всичките песни на Ментата стават на най обикновени стилове

 

Шушана обикновена румба

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.