Jump to content
Българският форум за музиканти

jivman

<!> Стилове, ритми, аранжименти, бленди, MIDI и т.н. - Търсене/Предлагане

Recommended Posts

здравейте ,

аз съм любител клавирист и наскоро си купих yamaha psr 730  и тук виждайки малко повече опции реших да качвам ритми (най-вече народни сръбски и каквото даде нета) обаче не намирам конвертирани в мид файл предполагам това е единственото  разширение за файлове за тези машини.Видях в по-горни постове програмата за конвертиране но ще съм благодарен и на малко повече информаци

Искам също да попитам всички ритми които видях в линка на колегата от предишен пост са  sty  формат ,та мисълта ми е аз ли съм екстремно неграмотен и не мога да си ги пусна като инфо от дискетата самата дискета ли ми е проблемна или машината произвежда само  mid  и  usr  файлове .Също така ме интересува когато се слага инфо на дискетата трябва ли да е в папка за да може да се възпроизвежда отделно инструмент  ритъм или инструментал. Мерси предварително! 

Posted (edited)
На 16.01.2020 г. at 16:23, Krasimir написа:

Здравейте! Преди около15г.се занимавах със музика,предимно сватби, ресторанти.Запазих си синтезатора Yamana psr630 ,но незнайно как съм загубил дискетите с неравноделни те тактове.Ако някой разполага все още с такива ще съм му благодарен да ми изпрати.Срещу заплащане разбира се.

https://drive.google.com/open?id=1an4gPOk30d6G6idj2-h_XnFIms9ReCDP

тук има стилове за yamaha и korg и мидита

Edited by novakov