Jump to content
Българският форум за музиканти

jivman

<!> Стилове, ритми, аранжименти, бленди, MIDI и т.н. - Търсене/Предлагане

Recommended Posts

Привет, имам едно питане къде е точно разликата между GM и GM2 известно ми е, че GM2 позволява 256 саунда и 9 дръм кита, интересува ме при просвирване има ли разлика нека някой да сподели един GM2 файл! Мерси предварително  :cheers2:  :)

Здравейте, момчета! От скоро съм с PA 600. Вече ми дадоха няколко сета, но нито един от тях не ми върши работа, като цяло. Във всеки от сетовете си има по нещо хубаво.
Та в този ред на мисли ... искам да ви попитам. Как мога да си направя мой сет. Тоест от всички тези сетове да си пробера каквото на мен ми харесва и да си направя само един. 

( Ще се радвам да споделя/разменя и информация с вас! ) 

Facebook: Димитър Вихренов.

Поздрави! И весели празници!!! 

Уважаеми съфорумци,помогнете за намиране на стилове ,сетове ,дръм народно за Yamaha PSR 740-предварително благодаря и весели празници на всички!

Здравейте колеги търся информация за солтон мс 50 кетрон стар модел е и трудно се намира информация за него благодаря предварително!

Здравейте колеги тази седмица си купих корг па 600 qt и ще съм много благодарен  на някой колега който ми изпрати малко сетове стилове и инфо  за модела. Благодаря ви предварително.

Здравейте колеги тази седмица си купих Роланд ЕА7 и ще съм много благодарен  на някой колега който ми изпрати малко сетове стилове и инфо  за модела. Благодаря ви предварително на скаип dimitar_bonev31

Здравейте.Някой може ли да сподели сет за корг па 1000. Благодаря.

Posted (edited)

малко семпли за KORG pa3x от Roland SC-55 (които отговарят на звуците от моя стар Roland E-70). Семплите са взети от SC-55.sf2 файл от интернет пространството и са конвертирани на моя KORG pa3x във .KMP и .KSF файлове. Трябва да отбележа че звученето е прилично (може да се каже, че корга звучи като роланд :) ) но има лек кривеж на алтовия саксофон при динамично свирене на точно определен тон (до или ре на четвърта октава), който се изразява във вибрато или нещо подобно, незная на какво се дължи, някой ако знае да съобщи, благодаря

Edited by x_name44

Цитат

...(до или ре на четвърта октава)...

на 5-та октава исках да кажа

Posted (edited)

вчера намерих тази програмка, чрез която лесно могат да се конвертират.sf2 файлове във банки с мултисемпли или отделни мултисемпли за KORG и т. н.

Edited by x_name44