Jump to content
Българският форум за музиканти

<!> Стилове, ритми, аранжименти, бленди, MIDI и т.н. - Търсене/Предлагане


Recommended Posts

Привет, имам едно питане къде е точно разликата между GM и GM2 известно ми е, че GM2 позволява 256 саунда и 9 дръм кита, интересува ме при просвирване има ли разлика нека някой да сподели един GM2 файл! Мерси предварително  :cheers2:  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 724
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 4 months later...

Здравейте, момчета! От скоро съм с PA 600. Вече ми дадоха няколко сета, но нито един от тях не ми върши работа, като цяло. Във всеки от сетовете си има по нещо хубаво.
Та в този ред на мисли ... искам да ви попитам. Как мога да си направя мой сет. Тоест от всички тези сетове да си пробера каквото на мен ми харесва и да си направя само един. 

( Ще се радвам да споделя/разменя и информация с вас! ) 

Facebook: Димитър Вихренов.

Поздрави! И весели празници!!! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уважаеми съфорумци,помогнете за намиране на стилове ,сетове ,дръм народно за Yamaha PSR 740-предварително благодаря и весели празници на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Здравейте колеги търся информация за солтон мс 50 кетрон стар модел е и трудно се намира информация за него благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте колеги тази седмица си купих корг па 600 qt и ще съм много благодарен  на някой колега който ми изпрати малко сетове стилове и инфо  за модела. Благодаря ви предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги тази седмица си купих Роланд ЕА7 и ще съм много благодарен  на някой колега който ми изпрати малко сетове стилове и инфо  за модела. Благодаря ви предварително на скаип dimitar_bonev31

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

малко семпли за KORG pa3x от Roland SC-55 (които отговарят на звуците от моя стар Roland E-70). Семплите са взети от SC-55.sf2 файл от интернет пространството и са конвертирани на моя KORG pa3x във .KMP и .KSF файлове. Трябва да отбележа че звученето е прилично (може да се каже, че корга звучи като роланд :) ) но има лек кривеж на алтовия саксофон при динамично свирене на точно определен тон (до или ре на четвърта октава), който се изразява във вибрато или нещо подобно, незная на какво се дължи, някой ако знае да съобщи, благодаря

Редактирано от x_name44
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вчера намерих тази програмка, чрез която лесно могат да се конвертират.sf2 файлове във банки с мултисемпли или отделни мултисемпли за KORG и т. н.

Редактирано от x_name44
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Добър ден.Искам да попитам дали на някой му се намира информация за korg is35/40/50? Ще съм много благодарен.

Редактирано от VaLk0
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Здравейте! Преди около15г.се занимавах със музика,предимно сватби, ресторанти.Запазих си синтезатора Yamana psr630 ,но незнайно как съм загубил дискетите с неравноделни те тактове.Ако някой разполага все още с такива ще съм му благодарен да ми изпрати.Срещу заплащане разбира се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
На 16.01.2020 г. at 16:23, Krasimir написа:

Здравейте! Преди около15г.се занимавах със музика,предимно сватби, ресторанти.Запазих си синтезатора Yamana psr630 ,но незнайно как съм загубил дискетите с неравноделни те тактове.Ако някой разполага все още с такива ще съм му благодарен да ми изпрати.Срещу заплащане разбира се.

Стари стилове, има папка ЯМАХА  https://onedrive.live.com/?authkey=!AOpi773VgW6gRM4&amp;id=2ECA776F22E1E8FB!838&amp;cid=2ECA776F22E1E8FB

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.