Jump to content
Българският форум за музиканти

<!> Стилове, ритми, аранжименти, бленди, MIDI и т.н. - Търсене/Предлагане


Recommended Posts

Здравейте колеги.днес си закупих корг па 300 и понеже не съм работил с такъв клавир а само с роланд.дадоха ми флашка със сетове и ще помоля някой който е работил с тоя модел корг,да ми обясни стъпка по стъпка как да си кача сета в клавира.благодаря предварително

1.Намираш папка на която пише "нещо си".set 

2.Като си на папката натискаш Load и чакаш да зареди сета.

Това е :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 724
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравейте колеги.днес си закупих корг па 300 и понеже не съм работил с такъв клавир а само с роланд.дадоха ми флашка със сетове и ще помоля някой който е работил с тоя модел корг,да ми обясни стъпка по стъпка как да си кача сета в клавира.благодаря предварително

Привет! Не се обиждай, но защо си взел тази Китайска доста орязана пластмасарка, а не нещо по класно?  :)  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Здравейте колеги.днес си закупих корг па 300 и понеже не съм работил с такъв клавир а само с роланд.дадоха ми флашка със сетове и ще помоля някой който е работил с тоя модел корг,да ми обясни стъпка по стъпка как да си кача сета в клавира.благодаря предварително

1.Намираш папка на която пише "нещо си".set 

2.Като си на папката натискаш Load и чакаш да зареди сета.

Това е :-)

 

Благодаря колега

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Здравейте колеги.днес си закупих корг па 300 и понеже не съм работил с такъв клавир а само с роланд.дадоха ми флашка със сетове и ще помоля някой който е работил с тоя модел корг,да ми обясни стъпка по стъпка как да си кача сета в клавира.благодаря предварително

Привет! Не се обиждай, но защо си взел тази Китайска доста орязана пластмасарка, а не нещо по класно?  :)  

 

Привет.не се обиждам,но с такива ресурси имам за момента,а и я взех на доста хубава цена.по нататък може и да си взема и нещо по класно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Здравейте колеги.днес си закупих корг па 300 и понеже не съм работил с такъв клавир а само с роланд.дадоха ми флашка със сетове и ще помоля някой който е работил с тоя модел корг,да ми обясни стъпка по стъпка как да си кача сета в клавира.благодаря предварително

1.Намираш папка на която пише "нещо си".set 

2.Като си на папката натискаш Load и чакаш да зареди сета.

Това е :-)

 

Благодаря колега

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте, използвам Midi Keyboard и OMB 11 на Macbook Pro, но когато стартирам Български стилчета от тип 7/8, при fill имам време в което нищо не се изплънява. Може ли някой да ми каже от какво може да е, и как може да се справя с проблема?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, използвам Midi Keyboard и OMB 11 на Macbook Pro, но когато стартирам Български стилчета от тип 7/8, при fill имам време в което нищо не се изплънява. Може ли някой да ми каже от какво може да е, и как може да се справя с проблема?

Отиваш  на Window-->Style Editor и почваш да прослушваш в коя вариация, кой трак, какво пропуска, колко такта е, размер, всичко ...

Най-лесният начин да попълваш празнините е да импортваш работещи тракове или направо цели вариации.

През ОМВ 10 може да си ги изсвирваш, не помня дали става през 11.

Загубено време ще е.Това са Ямаха-стилове, най-добре си потърси работещи, има хиляди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реално, на мен ми трябва само един определен стил да се преработи, защото главно него ползвам, защото звучи по като за маса. Ако някой се навие да помогне, ще съм му много благодарен :) 

 

Весели празници!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реално, на мен ми трябва само един определен стил да се преработи, защото главно него ползвам, защото звучи по като за маса. Ако някой се навие да помогне, ще съм му много благодарен :)

 

Весели празници!

Дай да го чуем, качи го някъде или го пусни на поща.Моят имейл е ilian_tasev@abv.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпратих стила. Пуснал съм два който е по-удобен този. Благодаря.

В този линк съм дал достъп до разни неща от стиловете.Направих папка SKostadinov там сложих един парт Fill In AA и съм го лепнал към твоите столове.Вече са 4.Прослушай новите варианти, дано съм разбрал какво искаш да постигнеш, защото не е само спирането на брейковете.Има много работа по тях.Както предположих  това са конвертирани от КОРГ или Роланд и трябва всичко да се редактира.

Загуба на време е.Виж в папката ЯМАХА на линка, който съм пратил, избери си нещо готово.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся колеги със добри български сетове.Грабват интересът ми добрите и съвременни саундове и барабани.Предлагам да разменим имформация с  желаещите.Разполагам с голямо количество сетове за корг па серия клавири.Разменям в много сайтове,групи но отдавна не намирам нещо ново и стоиностно като звук.Попадам на сетове с едни и същи звуци и стилове.Ще се радвам да разменя имформация със хора като мен

 

0e4af07a77767808bfcbee9ab513951e_pc.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.