Jump to content
Българският форум за музиканти

<!> Стилове, ритми, аранжименти, бленди, MIDI и т.н. - Търсене/Предлагане


Recommended Posts

  • Отговори 724
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

 

 

Линковете за стилове и мидита, които съм дал в дата.бг не работят.

 

И къде ще си ги търся сега. Имаше доста неща за ямаха....Всъщност си търся само стилове.Не ми е приятно да изпозвам мидита.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Рекох да си променя името на един стил и само това направих....

Та стила го имам ама само името е останало.....

Та търся кънтри стил. Имам други кънтрита, ама такова нямам вече.

Моля кой каквото кънтри има да ми праща. Дано го намеря.

Стила е  примерно като дрънкане с китара, демек ритъма на

Щурците "ВеселинаВеселинамоя весела душа. полунощ отдавна мина, полунощ отдавна мина, да се любиме в нощта. и т.н.

Или "Богатство" на група Тангра

Беше много як и изпънат стил. Едва ли ще мога да си го направя сам.

Много добре го обясних.....май!!! :blush: 

Редактирано от rettere
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

 

Линковете за стилове и мидита, които съм дал в дата.бг не работят.

 

И къде ще си ги търся сега. Имаше доста неща за ямаха....Всъщност си търся само стилове.Не ми е приятно да изпозвам мидита.

 

https://1drv.ms/f/s!Avvo4SJvd8ouhkbqYu-91YFuoETO

 

Виж този линк дали е удобен, това е OneDrive

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От фабричните стилове има хубави балади в такъв размер 6/8, ще проверя в моя клавир дали съм зареждал такива допълнително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравеите колеги! 

 

току що си купих YAMAHA DX11 но имам нужда от бленди. Нямам представа как се правят и бих помолил някои за съвет. Или от къде мога да закупя карта ако някои продава. Благодаря ви! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги! 

 

току що си купих YAMAHA DX11 но имам нужда от бленди. Нямам представа как се правят и бих помолил някои за съвет. Или от къде мога да закупя карта ако някои продава. Благодаря ви! 

 

Нали знаеш, че като си търсиш саунди за клавира, може да ползваш и библиотеките за модула (TX81Z)...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, искам да помоля ако някой има малко инфо за корг па80 и е с добро сърце да прати на скайп (martincho.marcev). Благодаря предварително и да кажа,че информацията изцяло я използвам в домашни условия (уча се), и гарантирам че няма да бъде разпространена. Поздрави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, искам да помоля ако някой има малко инфо за корг па80 и е с добро сърце да прати на скайп (martincho.marcev). Благодаря предварително и да кажа,че информацията изцяло я използвам в домашни условия (уча се), и гарантирам че няма да бъде разпространена. Поздрави :)

Пуснал съм ти покана в Skype, да ти изпратя сетове за ПА 50-60-80  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги! 

 

току що си купих YAMAHA DX11 но имам нужда от бленди. Нямам представа как се правят и бих помолил някои за съвет. Или от къде мога да закупя карта ако някои продава. Благодаря ви! 

http://www26.zippyshare.com/v/9RD91mX9/file.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.днес си закупих корг па 300 и понеже не съм работил с такъв клавир а само с роланд.дадоха ми флашка със сетове и ще помоля някой който е работил с тоя модел корг,да ми обясни стъпка по стъпка как да си кача сета в клавира.благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.