Jump to content
Българският форум за музиканти

<!> Стилове, ритми, аранжименти, бленди, MIDI и т.н. - Търсене/Предлагане


Recommended Posts

 

Здражейте, колеги.Някой може ли да ми каже от къде мога да си изтегля безплатно инструментали на български хора в midi формат. Трябват ми щерколювата, четворно хоро, копаница, ръка , пайдушко хоро и т.н. Благодаря,

Имам доста хора като инструментали в MIDI формат дай e-mail или Skype, но са обработени за KORG  :yes:  :)

 

milen_bliznaka@abv.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 724
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравейте, някой разполага ли със стилове за Yamaha PSR ( най-вече народни хора)  ? Точно модела ми е (PSR S970), но аз мога и да си ги преправя малко, така че ако имате някакви по интересни и по-съвременни ритми ще се радвам някой да сподели. Благодаря :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички.Аз съм поредния индианец във форума, за това немога да ви нареча колеги. На 48 години съм, и едва сега изпълних една детска мечта да имам приличен клавир.След като минах през няколко ''играчки''  се сдобих  с Ямаха  А-1000. Благодарение на Вас намерих доста информация за нея.Попаднах на някакви регистри/предполагам/... които след като качих ми излиза конкретна песен с ритъма и подходящата бленда за нея,много близки до оригинала.

  Молбата ми е може ли някой да предложи нещо такова-дори не знам как се нарича, за бг естрада колкото по стари парчета толкова по добре.Тъй,като не мога да предложа нищо свое,готов съм да платя за услугата.Благодаря Ви предварително. Форумът е чудесен и полезен.

 За връзка с мен :dimandi@abv.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички.Аз съм поредния индианец във форума, за това немога да ви нареча колеги. На 48 години съм, и едва сега изпълних една детска мечта да имам приличен клавир.След като минах през няколко ''играчки''  се сдобих  с Ямаха  А-1000. Благодарение на Вас намерих доста информация за нея.Попаднах на някакви регистри/предполагам/... които след като качих ми излиза конкретна песен с ритъма и подходящата бленда за нея,много близки до оригинала.

  Молбата ми е може ли някой да предложи нещо такова-дори не знам как се нарича, за бг естрада колкото по стари парчета толкова по добре.Тъй,като не мога да предложа нищо свое,готов съм да платя за услугата.Благодаря Ви предварително. Форумът е чудесен и полезен.

 За връзка с мен :dimandi@abv.bg

Ямаха PSR A 1000 нали, аз имам доста БГ парчета/MIDI/ мога да ти пратя,а за тази ЯМАХА спокойно може да попиташ каквото те интересува колегата Гошев той е имал такъв модел доста време!  :yes:  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, за кой корг па говориш? Да не би да става въпрос за корг па 500 защото това гледам пише във визитката ти?

Да точно за  па 500 става въпрос. Забравил съм да спомена. Съжалявам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги !
Някой има ли да прати стилове, ритми, бленди, падове и т.н. за Корг па 500.. нещо по-съвременно :godbless::D
Благодаря предварително !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, някой разполага ли със стилове за Yamaha PSR ( най-вече народни хора)  ? Точно модела ми е (PSR S970), но аз мога и да си ги преправя малко, така че ако имате някакви по интересни и по-съвременни ритми ще се радвам някой да сподели. Благодаря :)

Прегледай постовете на колегата Илко Тасев той дава линкове!  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги

От скоро имам роланд ва3,но като цяло нямам нищо за него

От интернет изтеглих някои друг стил но като качество нещо несе пулучава.

Може ли някои да помогне с малко инфо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,понеже за съвременния български музикант трябват и други работи освен апаратури,жици,синтезаторе,колони,стойки о т.н.

Едно от тези други е текстове на български,сръбски,цигански,турски и др  песни.Като потърся из нета текс на някоя по-нова песен намирам текстове на кирилица а проблем за мене е тази кирилица понеже клавира не поддържа кирилицата и ми омръзна да преписвам всяка една от кирилица на глаголица.Ако някой е имал подобен проблем и е открил по-лесен начин за този досаден проблем моля да сподели .Има ли някаква програма,сайт или каквото и да е за конверт на текстове от кирилица на глаголица??? :surprise:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помогнаха и двете неща вършат страхотна работа!Просто слагаш текста и го прави на  глаголица/английски/супер.Благодаря :thumbup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги

Честита нова 2017 година на всички,много здраве и успехи във всяко едно начинание.

Благодаря на Tony78 че ми даде инфо за Роланд преди време.Имам една молба-може ли някой да ми прати бленди за VA7?

Файлът който имам,клавирът не го отваря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.