Jump to content
Българският форум за музиканти

<!> Стилове, ритми, аранжименти, бленди, MIDI и т.н. - Търсене/Предлагане


Recommended Posts

  • Отговори 724
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

 

Здравейте колеги!!!

 

Ако ви трябват MiDi File изработени с музикален вкус , то Аз , съм човека който може да ви помогне.

 

За контакт Виж STUDIO M7 (@STUDIO_M7): https://twitter.com/STUDIO_M7?s=09/quote]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да потърся от някой силове за OMB на хора главно и ако някой е по-запознат как може да се добавят нови инструменти в One man band? Блгодаря :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази  програма не иска да слуша.Не може да се работи добре със стиловете.Заредиш някой по-сложен стил и се бъгва и спира, въобще не може да става въпрос за професионална работа с това смешно нещо.Инструменти му се слагат със програмата за  VST  kontakt 5.Въобще докат се нагласи всичко по миди каналите,докат се направи нужната подредба и надстройка и ти се е отщяло да свириш.Мани не се занимаваи със щуротии ако излезе нещо засвет добре но с това и дума не може да става.Ако все пак държиш да се пробваш със тази програмка и да се забавляваш с нея ти пожелавам приятно чевъркане но си мисля ,че ще я изоставиш като видиш какво може и какво дава.

   

    Успех с програмата и с kontakt 5 инструментите! :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Juzi sound midi keebord enhansar вярно ли е че това нещо не можело да тръгне на pa600 и pa900 ? Бяха ми казали че имало някакви разминавания с мидитата не помня какво точно беше..

Асан мисля че ти разбираш от тази кутийка и се обръщам главно към теб ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Juzi sound midi keebord enhansar работи добре със моделите от па серия на  корг до па 800  и па 2х,със другите след тях като па 600,300,900,4 х има не съвместимост и се  получава бъг като се свири в режим терца.Този бъг при някой хора се изразява в това ,че Lower му засича някои  тон/клавиш/ и си свири постоянна и трябва да се мутне самия Lower  и пусне нанова за да се изчисти свирещия тон.При мен  това го няма но има друго като свиря във терца режима и ако хващам повече от  два клавиша примерно октави като акомпаниращ акордеон или брас със повече от  два клавиша  примерно 3,4,5 и понякога са бъгва Upar 3  като забива някои тон/клавиш и трябва да се спре/мутне/ самия Upar 3 и да се пусне на ново.Аз съм свикнал с този бъг до някаде вече и свиря по начин по който не би се получило този бъг.Като искам да правя акорди спирам терца режима.Ами какво да ти кажа то по какъв друг начин ще свирим със добри терци?Няма друга възможност не искам да се занимавам със друго защото не е както трябва и не ми върши работа,свикнах със тази машинка и знам ,че това е начинът за сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да благодаря на всичките колеги и приятели :thumbup:  които ми предоставиха много добри сетове и имформация за корг па....!Още малко време имам за имформация и клавири.Ако някой иска може да сменим сетове интересуват ме нови и добри звуци и семпли като тези от корг м3 и кронус.Интересът ми е към ориенталски звуци като турските щраихови кемпи които се ползват широко при  м3 и кронус.Обичам да свиря със модерни звуци народна музика и да  експериментирам със тях и модерните барабани във народните стилове.Също кавали,кларинети,саксове,саз и всякакви други.Разполагам със многоброини сетове подходящи за всякаква музика.

 

   Искам да помоля по-напредналите  в бранша,по-големите музиканти да дадът едно рамо със някои добри звуци  и ритми. :godbless: Всички знаем ,че добрата имформация прави клавира - клавир и па 4 да е :Piano:  ако няма хубави звуци :jazzband:  и стилове той нищо не представлява! :yes:

14470519_746701165481843_113284482915476

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Губерков  да получа това което искам от тебе,понеже виждам че даваш някакви сигнали ще съм много изненадан и много се съмнявам в това нещо.Честно ти казвам.До сега не сме намирали със тебе верния тон никога.Някак си загубихме уважение един към друг със нашите мнения , отношения и изказвания.Много ли е да опиташ да погледнеш нещата през очите на другия?Аз много пъти съм казвал ,че не е важна само четката а ръката е по важна.Не съм се фукал а съм се радвал и защо моята радост да пречи на някого?Тук всеки профил е просто един виртуален приятел"човече от нета".Както тук така и в реалния живот е добре да споделиш радоста на човека  пред това да го класифицираш  като  фукльо и други подобни.Аз ще се радвам на контакт с  колеги притежаващи корг кронус,м3,па 3,па 4 и ще се радвам да имам контакти с тях и още повече размяна на имформация.Ще ми е интересно да разбера нещо за моделите  кронус или м 3.Но няма да ги нарека фукльовци само защото искат да покажат нещо за  кравира.То нали тук в крайна сметка трябва да се говори за клавирите за сетовете,за дисковете и т.н.Темата е за клавишите.Ако трябва да ме е срам само защото съм си показал  клавира то тогава какво е тука този форум?Пазара е за всички и всеки може да си купи каквото иска.Но е важно да се поддържа добрия тон и да се уважава мнението на другите колеги.Аз никога не бих си позволил да обидя някуго за кола,къща,жена,рода или полужение.Но често са ме убиждали само заради това ,че знам кой съм,каде съм и си знам корените.Не ме е срам от мене и вървя със вдигната глава.Отворен съм за всеки добронамерен човек.Впоследно време обаче не ми трае да търпя да ме  убиждат още повече за нещо което разбирам и за нещо за което съм прав.

 

     Много лресно ще вържа на мястото на  харда един усб хард 2.5" или флашка но ще бъде убида за този клавир,защо като може да си сложа нещо оригинално за корг,фабрично,стабилно и красиво?Това не е само моето мнение а и мнението на "Корг"Освен това за тази цена просто си плачеше...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам стил  Елена за па 4,ако искаш и ти върши работа?

Може ли да те помоля да ми го пратиш на мен ? :) daki4a_daki4a@abv.bg   АБВ-то ми или скайп  purwi4na123. Благодаря ! 

Редактирано от qw1as2zx3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам стил  Елена за па 4,ако искаш и ти върши работа?

Ако беше за yamaha щеше да е супер но за па4 няма къде да го пусна ако имаш желание направи MiDi File

  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.