Jump to content
Българският форум за музиканти

<!> Стилове, ритми, аранжименти, бленди, MIDI и т.н. - Търсене/Предлагане


Recommended Posts

Здеавейте,

От скоро съм собственик на Yamaha PSR-E423. Знам, че не е кой знае какво, но като за първа свирка за любител бива. Въпросът ми е мога ли да я сетвам, да качвам стилове, ритми, инструменти и т.н. и как точно става. За сега само мидите съм се научил да качвам, но все попадам на някакви "куци" мидита за GSM. Ако може споделете малко професионални мидита. Предпочитам нещо кръчмарско, но и на други ще съм доволен, барем да видя на какво е способна тая свирка. Поюти съм сигурен, че може и ритми да се качват, защото има един "bulgarian" предполагам качен от бившия собственик.

 

Благодаря, предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • Отговори 724
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравейте колеги,темата е за размяна  имформация за клавирите.Желая да си разменям имформация включваща нови семпли( барабани,бленди,баси и др.) проби под  wav формат или mp 3.Склонен съм да разменя ритми със напреднали колеги разполагащи със сериозна имформация. :thumbs_up:

 

     Поздрави !!!

Колега, ще ти пратя покана в скайп, за да поговорим и да видим дали ще стигнем до сделка :) Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля,че ще стигнем стига  стоката да е  хубава!Малко по цигански звучи но ....Каня и други напреднали колеги за размяна на

нови семпли( барабани,бленди,баси и др.) проби под wav формат или mp 3.Склонен съм да разменя ритми със хора разполагащи със сериозна имформация.



Поздрави !!! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,може ли да ми изпратите файла за 5тте дискети за корг па50,с който връщахме фабричните настройки.Емайла ми е trader1990@abv.bg много ще съм ви благодарна,ако ми я изпратите,защото немога да я намеря има качено само за па50СД.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравейте колеги, имам карта на бонев за па 80 която форматирах по невнимание. Останах само с ритмите, но без звуците от картата не е същото, ако някой има направен back-up на картата да помогне, последна надежда сте ми :). Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте. 
Имам около 9 000 стила за ямаха, около 100 GB със семпли. Някой ако иска да разменим информация - скайп jacko__02, facebook - https://www.facebook.com/Jackoo02

 

Единствено търся някакви кючеци в стил 9-8 като на корг, защото тези, които съм ги конвертирал от сетове, FILL-овете са объркани, има изчакване и не знам как да го оправя, пък ако някой знае - да ми каже, ще съм му благодарен. Семплите са професионални, както и доста от стиловете. 

Поздрави :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

MIDI

 

Style

Качих в Дата.бг  МИДИ ФАЙЛОВЕ И СТИЛОВЕ като архив.Това са все стари неща, които може да свършат работа на някой.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравйте колеги. Искам да попитам иска ли някой да разменим информация за pa1x . Ако някой е заинтересуван да пише на vasil.9763@gmal.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Мога ли да сложа по някакъв начин инструмент гайда, ама гайда като нашите си родопски гайди, на Technics sx-kn930 ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PS: Искам да питам също, защо като заредя дадено миди , не мога да свиря едновременно с това? В сисъл, автоматично ми се намаляват звуците и трябва да увеличавам всичко на ръка от настройките, а мидито трябва да го намалявам, иначе нищо не се чува от това което свиря. Може би не трябва да слагам миди и бъркам, но..Искам музиката да ми върви като фон а аз да свиря основното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

здравейте,

Искам да Ви попитам знаете ли някаква програма на която да мога да да си компосирам ритми и синбеци и след това да ги използвам на Синтезатора си Yamaha G 650 ?

Конкретно търся Stilove za DANCE мусика от 90 години , като coco djambo  и т.н 

ако желаете мозете да се свуржете с мен на skype : jitbg79

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся дайчово или варненски кючек за па 900 и ако може македонско .. 

Дайчово хоро и Варненски кючек, Македонско на стилове или MIDI?  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.