Jump to content
Българският форум за музиканти

<!> Стилове, ритми, аранжименти, бленди, MIDI и т.н. - Търсене/Предлагане


Recommended Posts

При мен си се отварят и без да си влизам с регистрацията.даже си свалих някои неща.Благодаря за мидитата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 724
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колеги кажете няколко хубави бленди(например и гайдакавал) за па50,да си направя няколко хубави.Само да ми кажете поред кои инструменти са подредени  едно върху друго и кои от тях са активно пуснати.А ако имате готови хубави също ще се радвам да ми ги изпратите на емаил: trader1990@abv.bg.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

търся ритми за хора,чалга,албански,румънски...за кръчма моля кажете някоя страница за безплатно сваляне на MIDI..благодаря предварително  :)

 ако може сайтовете на емил: tsvetan.ivanov@mail.bg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав на всички. :thumbs_up:  Много ми прави впечатление това,че всеки пише тука само за да иска някои ритми или звуци. <_< Всички от скоро  с клавири и т.н.Няма ли да е по-хубаво ако има повече хора които да споделят повече "имфо" със страшната тълпа :surprise:   (искащи) Имам  много да кажа  на тези :butcher:  ,но по-добре да не казвам нищо .Ето още един: - турски сет        :jazzband:  :punk_guitar:  :Piano:    

                                                                             - стил сет         

                                                                             - ритъм сет                            

                                                                             - ванко.сет    

                                                                             - корг.роланд.джем.сетове

                                                                             - наско.сет

Отново публикувам моя Skype:  asan.onbashi   -За колеги и музиканти които имат  актуални сетове  за корг :hooray:  ,не за такива дето са  купили клавирите  скоро или са си изтъркали всичко  по погрешка :slap:  и смятат само да искат!!!

Желая весели празници на всички.

                                                             koleda_ill2_big.jpg 

Редактирано от asan79onbashi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и честита Коледа на всички.Имам от скоро па 50 но информацията в нея не ми харесва.Разполагам с актуални сетове за па 800.Пратете ми,ако е възможно някой актуален сет за па 50 с хора,кючеци и други кръчмарски ритми.Мога да ви пратя всичко с което разполагам.Мейла ми е e0899010020@abv.bg

        Благодаря Ви!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Пичове за много години. 

 

Направо съм потресен ... днес писах на няколко човека, които си продават синтезаторите от продавалника да разменим информацийка и останах потресен - всички на които им писах ми пращат съобщения с цените на сетовете си. Все едно сме стадо маймуни борещи се за поредният банан... А съм сигурен, че те са членове на този форум и са търсили тук въпросната информация. Просто нямам коментар, наистина...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове за много години. 

 

Направо съм потресен ... днес писах на няколко човека, които си продават синтезаторите от продавалника да разменим информацийка и останах потресен - всички на които им писах ми пращат съобщения с цените на сетовете си. Все едно сме стадо маймуни борещи се за поредният банан... А съм сигурен, че те са членове на този форум и са търсили тук въпросната информация. Просто нямам коментар, наистина...

Да бе да.Какво ти е потресаващо?Всеки уважаващ себе си музикант трябва да си пази авторските неща.Смятам ,че е доста нахално да притесняваш хората и да пишеш  такива постове за тях.Ето пример за това колко пари струва един сет, разгледай  добре флашовете и цените!   Цък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, но се съмнявам всички да са си правили сетовете сами ... Все ще има някой "подарен" сет нали ? А и аз не искам безплатно, а да разменим малко информация ...

 

По тази логика всеки начинаещ клавирист, който иска информация да си проготвя 500 кинта да му изпращам всичките си 30 сета :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ясно на къде биеш.Едно е да помогнеш на начинаещ  клавирист като му предложиш някви що годе сетчета,друго е да говорим за истински сет :ok:  и да  държиш да го получиш безплатно. :nono: В България важи закона за авторско право.Но наистина съм съгласен,че не е престъпление да се иска стига да не се нарушава добрия тон.

   

        Поздрави за всички посетители но  форума :thumbs_up:

 

                       >>>>  Малко сетове >>>>>>> :   :punk_guitar:  :Piano:  :jazzband:

LUDIA PA800.SET.rar

MECHOO.SET.rar
VANKO.SET.rar

NASKO.SET.rar

bulgarian set.zip

PA800_AYBEK-TOSUN.SET.rar

2013 pa 800 khayouch.SET.rar

hit set korg pa 50.zip

Sudo set pa50,60,80.zip

korg-roland-gem.rar

STRASHO.rar

pasha set- pa800.set.rar

Korg.rar

Редактирано от asan79onbashi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Асанe,

Разполагаш ли със сетове за KORG Pa 500 - професионално изпипани специално за този клавир?

Писал съм и по-рано по въпроса, но....глас в пустиня. Ето жокер:

 

Гледам, имаш под ръка доста материал, но въпросът ми е конкретен. 

Редактирано от Goshev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям Елфиша.Аз като начинаещ,свирещ в нас за кеф да взема да давам пари за стилове ли?!Не ми се връзва.Освен това не коректно да искат пари,ако самите те не са дали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля,че съм дал много  сетове за всички и не съм стъпил на  гушата на никого да го принуждавам.Споменавам го за  онези които имат възможност и желание да се  сдобият със  хубав и качествен сет.Всеки желаещ да закупи  хубаво имфо да ме потърси.Освен всичко давам и доста сетове   безплатни.Поздрави на  всички посетители на единствения качествен форум за музиканти у нас.Поздрав и на всички приятели с които вече се знаем и които вече  ползват от моите сетове! :band1:  :jazzband:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да дал си за което имаш благодарности.Някои неща тръгват на кат 2000.Ще ги прегледам като се прибера от работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Асанe,

Разполагаш ли със сетове за KORG Pa 500 - професионално изпипани специално за този клавир?

Писал съм и по-рано по въпроса, но....глас в пустиня. Ето жокер:

 

Гледам, имаш под ръка доста материал, но въпросът ми е конкретен. 

Да имам много хубав сет за  па 500 и 600 но се разколебавам дали да продавам защото после всеки препродава :secret: .Освен всичко мога да изработя сет за  всеки  корг според възможностите на клавира по избор :hooray: .Слушаш и избираш от други  супер сетове.Примерно харесаш си  някои стил- добавяме го :jazzband: ,харесаш някои звук(бленда)-добавям я :virtuoz: . По този начин мога да подредя сета със  почти всичко по избор.Ритми,бленди,барабани като при това всичко се избира от клиента в негово присъствие.Най-добре на място ,при мене.Може и през скаип.Но се разколебавам вече  поради  глобализиращи причини :excl: .Един сет веднъж напуснал ме  после се клонира и копира и препродава  стотици и хиляди пъти :crying:  Изработвам бленди уникати със  пич по желание примерно на  питч бенд  X-какво и колко  и на питч бенд Y-какво и колко да се сложи,какви филтри да има  осцилатора,LFO-кькво и колко,EXSTERNAL пожелание.Колко атака ,колко вибрато на  блендата и колко на  питч бендера,дали  монотонка или  политонка,легато пожелание.Изработвам  бленди-терци,всички тоналности(минор,мажори)и всякакви инструменти. Могат да  бъдат на  узер 1, 2и 3,4 за по-големите модели  или  на узер ДК пожелание.Пример:Акордеони,кавали,китари,зурни,кемпи,сакс и всякакви други.Изработвам семпли  миксирани  от няколко, а също и миксирани бленди  примерно акордеон +кавал+сакс+стрингс,микса може  да  съдържа до  10-15 дори 16 звуци.Мога да направя бленда която  като свириш по слабо на  клавиатурата  да е  кавал като  натиснеш  по-силно да стане  сакс. Възможностите са  безкрайни  но зависят от  възможностите на  клавира и неговия конкретен модел.Но най-важното да  спомена че всичко  това  може да се случи  ако  на мене  ми  изнася.Като  влезнеш в някои магазин продукти  и стоки  много но  всичко си има  цена.Всеки трябва  да  знае   какво иска и колко струва и  може ли да си го  позволи,Не може  да  влезеш някъде  и  това колко,онова колко, може  ли така, може  ли  онъка и да се  прави на критик или казано просто влизаш  за да  пазаруваш  а не  да гледаш и да  питаш.

  

    Благодаря за  вниманието и поздрави на всички музиканти (професионални и любители),всички посетители на сайта и целия  поддържащ екип на  сайта и админи."За много години" и живи  здрави,благодаря!

korg-pa800-179212.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.