Jump to content
Българският форум за музиканти

<!> Стилове, ритми, аранжименти, бленди, MIDI и т.н. - Търсене/Предлагане


Recommended Posts

Право ганкино дачево еленино пайдушко македонско  Имам ги, но са за КОРГ ако може да се конвертират за YAMAHA.... имам програма за конвертиране, но не се получават добре има разминаване в инструменти, свириш един акорд чува се друг.......   :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 724
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колеги, имам уникалния и неповторим клавир GEM WK 2000 ORIENTAL

до колкото съм на ясно с новата ми свирчица,  мога да и качвам стилове/бленди и ала бала   от WK2 и WK3  за WK4 и нагоре не съм сигурен но все пак .... моля Ви ако някой има нещо, да пише

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. от няколко седмици имам Korg Pa600,и искам да попитам дали ниякой  има ниякакав  сет за па600.Ако ниякой има аз имам много сетове за Pa800,Pa2x,pa1x,pa50,80,60. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте на всички.Нов съм във форума,и искам да попитам един въпрос.Oт известно време се мъча с casio cz 1000,тъй като е солистичен клавир и няма възможност за ритми , искам да ми помогнете с някоя програма която работи с файлове STL формат и чрез нея да си пускам неравноделни ритъмчета,или ако имате други по добри предложения да ми помогнете. Благодаря ви предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Здравейте клеги и колежки може ли някой да ми изпрати сетове за Роланд г800,може и за г600 ако ги чете.Сетове -кючеци,хора.Емаил:trader1990@abv.bg Благодаря ви още от сега,много ми трябват сетове.

Редактирано от filizka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравейте на всички. Казвам се Били и съм нов във занаята.Не искам да ви досаждам със тъпи въпроси но този който искам да ви задам много ме яде от вътре. Ще съм много благодарен ако някой си направи труда да ми отговори. Та въпросът е:

 

Имам па800 и искам да знам дали основата да свириш на клавир тръгва от 'друм кита' в смисъл колкото повече  толкова по добре или няма значение.

Понеже имам някъкъв сет качен на него и когато се опитвам да кача нещо друго примерно няколко "пад-а" от друг сет обаче, те не тръгват. Става въпрос за човешките звуци.До колкото се сещам май трябва да се качи "друм кита" със съответният "пад",но ако е така как мога да разбера от кой кит е направен или тотално съм във грешка. Моля ви някой да ме светне...........Благодарности..........извинявам се ако ви досаждам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся готови сетове специално за Korg PA500. Ето горе долу какво имам предвид:

 

TEZGA SET za Korg Pa500

 

Sudo set za Korg Pa500

 

Najnoviji set za Korg Pa500

 

В замяна предлагам обработени и перфектно звучащи други сетове за този инструмент с народна и балканска музика!

 

За контакт, пишете на ЛС!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,абе що не вземеш да постнеш нещо лично направено от тебе ,даваш разни линкове за все чужди неща,които всеки може да намери.Чуждия труд се раздава много лесно.Иначе си много щедър"евала".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давам каквото искам на кугото искам и не дължъ обияснение на никого за това :hooray: !!!Не съм откраднал нищо от никого!!!Не виждам нищо лошо в това да уриентирам хората в интернет пространството.Аз също искам много работи но :-не дават. :crying:

Ето още един :virtuoz:   сет    Обещавам продължение  :secret:

 

Ванка прати малко от цигулките и на мене.

Редактирано от asan79onbashi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги от давна търся бленди  за корг ис 40 може и за ис50 само  да има някои ,ще съм ви много благодарен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.